İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Mitsubishi Forklift, ASKO Glob All güvencesiyle Türkiye’de

ASKO Holding bünyesinde faaliyet gösteren iş ve istif makinesi sektörünün lider firmalarından ASKO GLOB ALL Marketing Dış Tic. A.Ş., dünyaca ünlü markaları bünyesine katmaya devam ediyor. Bu doğrultuda Japon menşeili Mitsubishi Forklift Trucks, artık ASKO GLOB ALL güvencesiyle Türkiye forklift pazarının en önemli oyuncularından biri olmayı planlıyor.

Dünyaca ünlü markaları Türkiye’de temsil eden ASKO GLOB ALL Marketing Dış Ticaret A.Ş., malzeme taşıma teknolojisinin öncü firmalarından Mitsubishi Forklift Trucks ile anlaşma sağladı. Türkiye pazarında satış ve satış sonrası faaliyetlerini ASKO GLOB ALL ile birleştiren Mitsubishi Forklift Trucks, geniş ürün gamı ve yenilikçi çözümleri ile sektörün lider markası olmayı hedefliyor.

Sektör deneyimi birleşiyor

Japonya merkezli ağır sanayi ve mühendislik şirketi olan Mitsubishi Heavy Industries (MHI) grubu içinde yer alan Mitsubishi Forklift Trucks, 1937 yılından itibaren yenilikçi lojistik ve malzeme taşıma çözümleriyle küresel pazarda konumunu güçlendirmeye devam ediyor. Dünya genelinde Amerika, Avrupa, Asya, Orta Doğu, Afrika ve Pasifik pazarlarında faaliyet gösteren Mitsubishi Forklift Trucks, Türkiye pazarında artık ASKO GLOB ALL Marketing Dış Ticaret A.Ş., distribütörlüğünde yer alıyor.

Mitsubishi markası ile Türkiye istif makinesi pazarının hizmet kalitesi yükseliyor

ASKO Glob All yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, Türkiye iş ve istif makineleri pazarında ASKO Glob All öncülüğünde değişim yaşandığına işaret edildi. Güçlü markaların, yüksek teknoloji ürünlerini ASKO Glob All markasının satış ve satış sonrası hizmetler gücü ile birleştirerek müşterilere en doğru çözümleri sundukları belirtilen açıklamada, “Mitsubishi markası ile Türkiye istif makinesi pazarında sürdürülebilir ve güvenilir hizmet kalite standartlarını üst seviyeye taşıyarak sektörde öncü olmayı hedefliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Introlojistik sektörüne çeşitli ürünler sunuyor

Forklift ve depolama ekipmanlarında geniş ürün gamına sahip olan Mitsubishi Forklift Trucks, elektrikli ve dizel forkliftler, reach truck, sipariş toplayıcılar, çekiciler, istifleyiciler, akülü transpaletler, dar koridor ekipmanları, çekiciler ve diğer yenilikçi çözümleri ile müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

İnşaat Malzemesi Sanayi Bileşik Endeksi aralık ayında 71,35 puan oldu

SONRAKİ HABER
Ascendum ve SANY anlaşma tazeledi

Ascendum ve SANY anlaşma tazeledi

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share