İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

MTG, COMET serisi ile kuralları değiştirdi

MTG tırnak ve kova koruyucu sistemleri, geliştirdiği yeni ürün grubu COMET’i tüm dünya ile aynı anda Türkiye pazarına sundu. İnşaat pazarının ihtiyaçlarına odaklanarak çıkardığı ürünüyle dikkatleri üzerine çeken MTG’nin yeni serisi, yalnızca mini makine grubunu merkezine alıyor.

İspanya merkezli tırnak ve kova aşınma parçaları üreticisi MTG, hafif inşaat pazarına yönelik iddialı ürünü COMET serisini piyasaya sürdü. 65 yılı aşkın süredir sektöre verdiği hizmetleri sürdüren MTG, büyüyen mini makine pazarının beklentileri doğrultusunda geliştirdiği; kolay tak-sök, daha yüksek verimlilik, daha uzun çalışma süresi ve maksimum güvenilirlik imkanı sunan yeni serisiyle sektörde fark yaratmaya hazırlanıyor.

Yenilikçi tasarım ile kolay tak-sök

MTG mühendislerince özel olarak geliştirilen COMET serisi tırnaklar, mini iş makinesi pazarının ihtiyaç duyduğu sağlamlık, çoklu fonksiyon ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor. Tamamen çekiçsiz MTG patentli üstten kilit sistemi ile yenilikçi bir tasarıma sahip COMET serisi, kolay tak-sök imkanıyla üstün konfor imkanı veriyor. Sadece iki montaj adımı ile hızlı, güvenli ve kolay tırnak değişimi sunan yenilikçi tasarım entegre flap tutuculu kavisli pimin el yardımıyla bile değiştirilebilir olması ve montajın tamamlandığını gösteren ‘klik’ sesi ile tamamlanıyor. Sökümü de aynı kolaylıkta yapılan tırnaklar, kullanıcı dostu tasarımı ile sahada işleri kolaylaştırıyor.

Yüksek aşınma direnci ve dalıcılık

MTG COMET tırnakları, maksimum güvenilirlik ve daha uzun aşınma ömrü için optimize edilmiş aşınma direnci, artırılmış stabilite ve ters çevrilebilir dişler sunuyor. Yeni bağlantı tasarımı, %30 daha geniş temas alanları sağlayarak, daha fazla diş-adaptör stabilitesi imkanı veriyor. Tırnak bağlantısındaki plastik deformasyon azalırken, eşsiz tasarım sayesinde tırnak adaptörü, kilitleme ve kaynak dikişlerini kazılan malzeme akışı ve etkilerinden daha iyi koruyor. Küçük inşaat makineleri için sorunsuz operasyonlar sağlayan yenilikçi tırnak sistemi COMET; özellikle 15 ton altındaki ekskavatörler, mini yükleyiciler ve kazıcı yükleyicilerin her türlü kazma uygulaması için ideal bir seri olarak öne çıkıyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Caterpillar yeni 352 düz bomlu ekskavatörünü tanıttı

SONRAKİ HABER

<strong>Hitachi’nin %100 elektrik motorlu EX2600-6 modeli, linyit ocağında iş başında!</strong>

BENZER HABERLER
Total
0
Share