İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Orbel A.Ş’nin tercihi yerli üretim “TürkTraktör iş makineleri”

Türkiye’nin otomotiv sektöründeki ilk üretici kuruluşu TürkTraktör, iş makineleri alanında yerli üretimdeki başarılı faaliyetlerini sürdürüyor. TürkTraktör, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki olan Orbel A.Ş’ye ilk iş makineleri teslimatını gerçekleştirdi.

Teslimat törenine TürkTraktör Bölge Müdürü Mehmet Akbana, TürkTraktör Bölge Yöneticisi Atakan Ataman, TürkTraktör Bölge Yetkili Servisi-Doğuş Makine Yunus Aydın, Orbel A.Ş İdari ve Mali İşler Direktörü Tuna Daylan ve Orbel A.Ş Teknik Destek Müdürü Ali Galip Çelebi katıldı. Yerli üretim 4 adet CASE 695SV kazıcı yükleyici, Orbel A.Ş’nin faaliyet gösterdiği inşaat, yol yapım, temizlik ve restorasyon gibi alanlarda her türlü ihtiyacını karşılayacak.

TürkTraktör İş Makineleri İş Birimi Direktörü Boğaç Ertekin

“Ordu’ya ve Orbel A.Ş’ye hayırlı olmasını diliyorum”

TürkTraktör İş Makineleri İş Lideri Boğaç Ertekin, yerli üretim iş makinelerinin faaliyet alanlarının genişlemesinden memnuniyet duyduğunu belirtti. Ertekin, “70. yılına gün sayan TürkTraktör olarak, 2013 yılından bu yana iş makineleri alanında da faaliyet gösteriyoruz. Yerli üretim çalışmalarımız doğrultusunda 2020 yılında CASE ve New Holland markalı kazıcı yükleyici iş makinelerini tesislerimizde üretmeye başladık. Esnek üretim kapasitemiz, çevik çalışma stratejimiz, yaygın bayi ve servis ağımız ile pazarda önemli bir yer edindik. ‘Şehirleri Dönüştürür, Geleceğe Hazırlar’ amacımızın ışığında müşterilerimizin her türlü ihtiyacında yanında olacak ürün ve hizmetleri sunmak için gayret göstermeye devam edeceğiz. Teslimini gerçekleştirdiğimiz yerli üretim CASE 695SV kazıcı yükleyici iş makinelerimizin, Ordu’ya ve Orbel A.Ş’ye hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Petrol rafineri projesinde XCMG adını duyuruyor

SONRAKİ HABER

Türkiye'deki rekor satışların ardından SANY Group’tan Türkiye’ye üst düzey ziyaret

BENZER HABERLER
Total
0
Share