İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Putzmeister Türkiye, Nuh Beton’un filosunu güçlendiriyor

Türkiye’nin önemli hazır beton üreticileri arasında yer alan Nuh Beton, uzun yıllardır devam ettiği çalışmalarını geliştirmeyi sürdürüyor. Bu amaçla yeni makine yatırımları yapan firma, iş makinesi sektörünün etkili temsilcilerinden Putzmeister Türkiye’den 15 adet mobil beton pompası satın aldı.


Hazır beton çözümlerinde sektörün öncü şirketlerinden olan Nuh Beton, çalışmalarını genişletmeyi sürdürüyor. Bu yönde filosunu güçlendiren Nuh Beton, Putzmeister Türkiye ile 15 adet beton pompası satın almak için anlaşma imzaladı.

Anlaşma kapsamında, Putzmeister Türkiye, Nuh Beton’un taşıma filosuna yeni bir ivme kazandıracak. Mobil pompaların güvenilirliği ve işlevselliği sayesinde Nuh Beton, müşterilerine daha hızlı, verimli ve kaliteli hizmet sunmaya devam edecek.Nuh Beton’un Putzmeister Türkiye ile yaptığı bu stratejik sözleşme, inşaat sektöründeki güvenilir ve başarılı hizmet anlayışını daha da ileri taşıyacak.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Madencilikte yıldızı parlayan marka: Hitachi ile zirveye tırmanın!

SONRAKİ HABER

Dünyanın en büyük iş makineleri üreticileri, zorluklara rağmen yerini koruyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share