İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

RENAULT TRUCKS, BAYİ AĞINI GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

RENAULT TRUCKS, TÜRKİYE’DEKİ SATIŞ VE SATIŞ SONRASI AĞINI KONYA’DA FAALİYETLERİNİ YÜRÜTEN BUYRUK OTOMOTİV İLE GÜÇLENDİRİYOR. BUYRUK OTOMOTİV YÖNETİM KURULU BAŞKANI HASAN BUYRUK “SEKTÖRÜNDEKİ 24 YILLIK SATIŞ VE SATIŞ SONRASI DENEYİMİMİZ DOĞRULTUSUNDA LOJİSTİK İHTİYACINI RENAULT TRUCKS MARKASININ GÜCÜ İLE KARŞILAMAYI HEDEFLİYORUZ” DEDİ.

Buyruk Otomotiv, yapılan yeni iş anlaşması doğrultusunda Konya için Renault Trucks satış ve satış sonrası bayi ağına katılıyor. Bu kapsamda bölgedeki firmalara çözüm sunmayı hedefleyen Renault Trucks, Türkiye’nin coğrafi olarak orta noktasında bulunan Konya’da lojistik faaliyetlerini güçlendirmek için yatırım çalışmalarına önem veriyor.

Buyruk Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Buyruk Renault Trucks Türkiye Başkanı Sebastien Delepine

“KONYA BÖLGESİNDE 3 BİNDEN FAZLA İHRACAT YAPAN FİRMA BULUNUYOR”

Satış ve satış sonrası deneyimlerini Renault Truck’ın gücü ile birleştirdiklerini belirten Buyruk Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Buyruk, “Türkiye’nin tahıl ambarı olarak ön plana çıkan Konya’da her türlü tarım ve sanayi kolu oldukça gelişmiş durumda. Bölgede 3 binden fazla ihracat yapan firma bulunuyor. Konya bölgesi 2021yılında 3 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirdi. Her geçen gün daha da gelişen Konya’da hem yurtiçi hem de uluslararası lojistik ihtiyacı da hızlı bir ivmeyle artmaya devam ediyor. Buyruk Otomotiv olarak otomotiv sektöründeki 24 yıllık satış ve satış sonrası deneyimimiz doğrultusunda bu ihtiyaçları Renault Trucks markasının gücü ile karşılamayı hedefliyoruz” açıklamalarında bulundu.

MÜŞTERİ İHTİYAÇLARINA HIZLI ÇÖZÜM

Buyruk Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Buyruk ve Renault Trucks Türkiye Başkanı Sebastien Delepine tarafından imzalanan anlaşma ile ilgili konuşan Delepine; “Renault Trucks olarak yeni araç serimiz ve gelişen satış sonrası hizmetlerimiz ile Türkiye’de bayi ağımızı da güçlendirmeye devam ediyoruz. Konya, Türkiye’nin ortasında bulunan coğrafi konumu ile lojistik güzergahlarının kesişim noktasında yer alıyor. Bu nedenle Buyruk Otomotiv ile Konya’da gelişen ihtiyaçlara cevap verebilmek ve müşterilerimize daha yakın olabilmek adına varlığımızı artırıyoruz” ifadelerini kullandı.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

BORUSAN CAT OLASI ARIZALARI MAKİNE SESİNDEN TESPİT EDEBİLİYOR

SONRAKİ HABER

ENKA İNŞAAT, RUSYA’NIN EN GELİŞMİŞ TIP KOMPLEKSİNİ İNŞA EDİYOR

BENZER HABERLER
Total
0
Share