İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Rönesans Holding, 100’ün üzerinde araç ve ekipmanıyla deprem bölgesinde

Rönesans Holding, depremden etkilenen afet bölgelerine 100’ün üzerinde araç ve ekipman gönderdi. Holding daha sonraki süreçte de AFAD ile koordineli bir şekilde çalışmaya devam ederek 28 tır acil ihtiyaç malzemesi, 2 mobil konteyner mutfağın sevkiyatını sürdürüyor.

Rönesans Holding, gönderdiği ekipman ve malzemeye ek olarak merkez ofis, AVM ve şantiyelerinde çalışan personeliyle de gönüllü olarak topladığı ihtiyaç malzemelerini ilgili dağıtım merkezlerine teslim ediyor. Ayrıca 6 gönüllü dağcı ve 2 kurtarma köpeğinden oluşan Fransız kurtarma ekibi Malatya’da AFAD ekipleri ile birlikte bölgedeki 140 gönüllü Nurdağı’ndaki enkazda kurtarma çalışmalarına devam ediyor.

Konteyner Şehri kuruluyor

Rönesans Holding afetten etkilenenler için Malatya Erman Ilıcak Fen Lisesi’nin hemen yanındaki 6,5 dönümlük arazide 140 konteynerin kurulumuna başladı. 140 konteyner ile yaklaşık 700 kişinin barınma ihtiyacının karşılanması hedefleniyor. Şu ana kadar konteynerlerin 20’si bölgeye ulaştı.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

İnan Makina’dan deprem bölgesindeki iş makineleri için kırıcı desteği

SONRAKİ HABER

İSDER, AFAD ile koordineli bir şekilde iş makinesi sevkiyatını sürdürüyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share