İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Rubble Master, mobil paletli hibrit kırma ve eleme tesisleriyle emisyonu azaltıyor

Rubble Master, mobil paletli hibrit kırma ve eleme tesisleriyle emisyonu azaltıyor

Daha sıkı egzoz emisyon standartları, işletmelerin klasik dizel-hidrolik sistemlerini kullanımı zorlaştırıyor. Bu doğrultuda Avrupa Birliği standartlarına uyumlu olacak şekilde üretimini yönlendiren Rubble Master, dizel-elektrikli ve tamamen elektrikle çalışan makineleriyle işletmelerin verimliliklerini artırırken çevreye duyarlı bir çalışma gerçekleştirmede rol oynuyor.

Kırma ve eleme tesislerinde çeşitle sınıflarda ürünleri bulunan Rubble Master, ürünlerinde kırıcı ve elek tesislerinde farklı güç sağlama sistemlerini sunuyor. Elektrikli veya içten yanmalı tahrik sistemi fark etmeksizin Rubble Master kırıcıları ve elekleri, etkileyici düşük yakıt ve enerji tüketimleriyle maksimum verimlilikte çalışmak için geliştiriliyor. Esnek tahrik sistemi yapılanmasıyla sürdürülebilirliği hedefleyen makineler, çeşitli donanım ve özellik seçenekleriyle kullanıcılarına sunuluyor.

Maliyetleri azaltan RM ürünleri ile verimliliğini artırın!

Hibrit veya elektrikli tahrik sistemlerinin daha yüksek satın alma maliyetlerini beraberinde getirmesi düşüncesi, şirketlerin maliyet hesaplarında ek yatırımın geri dönüşü konusunda endişelere neden olabiliyor. Ancak, makinenin işletme süresi boyunca toplam maliyetler göz önüne alındığında müşteriler, genellikle bu sistemlerin çok kısa bir süre içinde hidrolik olarak çalışan makinelerden daha düşük maliyetli olduğunu hızlı bir şekilde fark ediyor. Ayrıca, hibrit tahrik sistemi ile verimlilik diğer sistemlere göre daha fazla artırılabiliyor. Elektrik motorunun sürekli olarak maksimum tork sağlamasıyla tork pikleri elimine edilirken dizel motor sabit bir hızda çalışır. Hatta %100 dizel çalışan RM hibrid sistemleri, dizel-hidrolik bir makineye göre yılda %60’a kadar işletme maliyeti tasarrufu sağlayabiliyor.

Düşük emisyon oranları ve sessiz çalışma ile çalışmalara her alanda devam edin

Şehir içi çalışma alanlarında makine operatörlerinin ve yerel sakinlerin sağlığını korumak amacıyla egzoz ve gürültü emisyonları mümkün olan en düşük seviyede tutulmalıdır. Rubble Master’ın mobil kırıcı ve elek modelleri, sadece taş ocakları ve agrega depolarında değil, aynı zamanda kompakt tasarımları sayesinde kırma eleme işleminin doğrudan yapıldığı; şantiye alanında, şehir içi bölgelerde, tünellerde ve binalarda da kullanılabiliyor.

Sorumluluk üstlenerek iklimi koruyun

İklim değişikliği, hem kısa vadeli hem de uzun vadeli olarak bireysel refahımızı, çocuklarımızın ve torunlarımızın refahını etkileyen bir durumdur. Bir çok sektör, gürültü ve egzoz emisyonlarıyla iklim değişikliğine negatif etki ediyor. Alternatif bir tahrik sistemini seçerek, iklimimizi iyileştirmeye ve aynı zamanda tasarruf sağlamaya katkıda bulunabilirsiniz. Rubble Master, ürün ve çözümleriyle sorumluluk almaya ve daha fazla iş fırsatı yaratmaya hazır. Çevreye ve sürdürülebilirliğe katkı sağlayan ürünler ile küresel ısınmayı ve sera gazı emisyonlarını önemli oranda azaltabiliriz.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

JCB, mini ekskavatör ve damperli kamyonu tanıtıyor

SONRAKİ HABER
Zoomlion Türkiye, pazar payını büyütmeye devam ediyor

Zoomlion Türkiye, pazar payını büyütmeye devam ediyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share