İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Sancak Hazır Beton Genel Müdürü Cüneyt Tat: “Putzmeister ile ilkleri yaşıyoruz”

Konya’da, 8000 metrekare alanda kurulu tesisinde beton faaliyetleriyle hizmet veren Sancak Hazır Beton, ürün gamına eklediği Putzmeister beton pompalarıyla projelerinde kolaylık sağlıyor. Sancak Hazır Beton Genel Müdürü Cüneyt Tat, “Tüm ekipmanımızı Putzmeister ile donatacağız” diyerek markadan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Konya’nın iki güçlü girişimcisi ortaklığında faaliyetlerine başlayan Sancak Hazır Beton, Konya’nın ilk M56-5 kamyona monte beton pompasını envanterine katarak farkını Putzmeister ile ortaya çıkardıklarını bildiriyor. Çerkezköy’de bulunan Putzmeister Türkiye, beton pompaları için üç büyük üretim merkezinden birini oluşturuyor. Üretilen her model, Türkiye pazarı için özel olarak geliştirilmiş ve uyarlanmış olup; verimli ve güvenilir performansı ile öne çıkıyor. Uygulama alanlarındaki projelerde Putzmeister beton pompalarıyla işlerini hızlandırdıklarını ve kolaylaştırdıklarını ifade eden Sancak Hazır Beton Genel Müdürü Cüneyt Tat, müşterilerine kaliteli hizmetler sunduklarını söyledi.

Cüneyt TAT – Sancak Hazır Beton Genel Müdürü

Putzmeister, betonun uygulandığı her yere imza atıyor

Sancak Hazır Beton, 2014 yılında Aladağ Grup iştiraki olarak Konya ve çevre illere hizmet vermeyi sürdürüyor. Firma hakkında detaylı bilgiler paylaşan Sancak Hazır Beton Genel Müdürü Cüneyt Tat, “Sancak Hazır Beton, hazır betonun yanında; beton ve beton mamulleri üretimi de yapıyor. Firmamız; Konya’ya hizmet eden bir grup olan Aladağ ile birlikte ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Ben de kurulduğu günden bugüne şirketin başında genel müdür olarak aktif görev alıyorum. İçinde beton geçen tüm her şey, ürün gamımızda mevcut. Mamulleri kendimiz üreterek Konya ve çevre illere sunuyoruz. Şirket faaliyetlerine 2 pompa ve 8 mikserle başlamıştık. Bugün ise 5 pompa ve 17 mikserle faaliyet alanımızı genişletiyoruz. Doğru yerde, doğru zamanda ve doğru projede olmaya özen gösteriyoruz” açıklamalarında bulundu.

“Tüm ekipmanımızı Putzmeister ile donatacağız”

Araştırma ve geliştirmeye önemli yatırımlar yaparak kalite standartlarını belirleyen Putzmeister Türkiye, birinci sınıf ürünlerle inşaat ve hazır betonu kapsayan sektörlere hizmet sunuyor. Müşterileri için yüksek kalite ve teknolojiye sahip ürünler geliştiren, üreten ve servis hizmeti sağlayan firma; Sancak Hazır Beton’a sunduğu katkılarıyla öne çıkıyor. Türkiye’ye ilk gelen Putzmeister M56-5 (56 metre dikey erişimli) kamyona monte beton pompasını envanterlerine ekleyerek Putzmeister Türkiye ile tanıştıklarını dile getiren Cüneyt Tat sözlerini şu şekilde sürdürdü: “O günden bugüne sağlam bir zemin üzerinde Putzmeister Türkiye ile çalışmaya devam ediyoruz. Putzmeister M56-5 kamyona monte beton pompası, Türkiye’ye gelen ilk makine olması nedeniyle çok özel bir makineydi. Bu makineden sonra Putzmeister M38-5 kamyona monte beton pompamızı da envanterimize kattık. Son olarak Putzmeister M27-4 kamyona monte beton pompayı envanterimize ekledik. Yeni makine alımlarımızla ilgili firmayla görüşmeye devam ediyoruz. Tüm ekipmanımızı Putzmeister ile donatacağız.”

Konya’daki beton pompası açığı kapanıyor

Konya şehrinin özellikle sanayisinde gelişerek önemli bir ivme yakaladığını dile getiren Cüneyt Tat, “Konya büyüyen bir şehir. Büyürken de özellikle sanayisi çok daha fazla gelişiyor. Biz de sanayi yapılarında özellikle dar ve alçak alanlarda diğer pompaların hareket kabiliyetinin eksikliği nedeniyle bu açığı doldurmak için 27 metre erişime sahip olan makineyi tercih ettik. Müşterilerimizden ve Konyalılardan da bu konuda ciddi teveccühler ve tebrikler aldık. İlklerin şirketi olan Sancak Hazır Beton; M56-5 kamyona monte pompayla beraber M27-4 kamyona monte pompayı Konya’ya kazandırdı. Sancak Hazır Beton olarak Putzmeister ile beraber ilkleri yaşıyoruz” dedi.

“Hazır betonda zaman çok önemli”

Makine tercihlerinde; yatırım maliyetlerine, operasyonel giderlere ve satış sonrası hizmetlere baktıklarına dikkat çeken Cüneyt Tat, “Tüm süreci değerlendirdiğimizde Putzmeister Türkiye, büyük bir farkla ön plana çıkıyor. Putzmeister’ın tecrübeleri çok sağlam ve güçlü. Tüm dünya üzerindeki ürettikleri makineyle beraber sağladıkları tecrübe ile yaşadığımız sorunları, çok çabuk çözüyorlar. Bizi de bu durum memnun ediyor. Hazır betonda zaman çok önemli. Putzmeister Türkiye’de bu noktada gereken önemi fazlasıyla gösteriyor. Putzmeister Türkiye, satış aşamasında olduğu gibi satış sonrasında da müşterilerine aynı duruşu gösteriyor. Putzmeister Türkiye çalışanlarına tek tek teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Hüsnü DANACI- Operatör

“Putzmeister M56-5’i tercih edeceklere öneriyorum”

2013 yılından beri operatörlük yapan Hüsnü Danacı:“Sancak Hazır Beton’da 1 yıldır çalışıyorum. M56-5 kamyona monte beton pompasını kullanıyorum. Makine büyük olmasına rağmen rahat kullanıma sahip. Büyük projelerde ideal bir çalışma sağladığı için Putzmeister M56-5’i tercih edeceklere öneriyorum.  Makine, büyük olmasına rağmen serilik avantajı sağlıyor.”

İbrahim DEMİR – Operatör

“Putzmeister M27-4, avantajımızı ikiye katlıyor”

7 senedir beton pompa operatörlüğü yapan İbrahim Demir: “3 yıldır Sancak Hazır Beton’da görev alıyorum. M27-4 kamyona monte beton pompamız tüm zor işlerimizi kolaylaştırdı. Makinenin kurulumu, son derece pratik. Dökümü ve kullanımı zarif ve hızlı. Putzmeister M27-4, dar ve alçak alanlarda seri kullanım sağlıyor. 4 bom ve Z bom oluşu avantajımızı ikiye katlıyor. Destek ayaklarının kurulumunun kısa zamanda gerçekleşmesi çalışmalarımıza hız kazandırıyor. Ayrıca M27-4’ün yakıt tüketimi de çok ideal olup tüm firmalara karlılık kazandırabilir.”

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

HİDROMEK, İspanya ordusuna zırhlı iş makinesi teslimatı gerçekleştirdi

SONRAKİ HABER

TÜRKŞEKER, ASKO GLOB ALL iş birliğiyle Develon İş Makinaları ve Doosan Forkliftleri tercih ediyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share