İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

SANDVİK TÜRKİYE, 2021’E YENİ KADROSU İLE GİRDİ

“2021 YILINA GÖREV DEĞİŞİMLERİ İLE BAŞLAYAN SANDVİK, YENİ KADROSU İLE BAŞARILARINA YENİLERİNİ EKLEMEYİ HEDEFLİYOR. SANDVİK İÇERİSİNDE SON OLARAK EKİPMAN SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNİ ÜSTLENEN ERDİNÇ ÇETİN, BAŞARILI GEÇEN BİRÇOK YILIN ARDINDAN SANDVİK TÜRKİYE GENEL MÜDÜRÜ OLARAK ATANDI. FİRMA, DİĞER BÖLÜMLERDE DE YAPILAN GÖREV DEĞİŞİKLİKLERİ İLE PAZARDAKİ MEVCUT GÜCÜNÜ KORUMAYI VE ARTTIRMAYI HEDEFLİYOR

 “Covid-19 pandemisinin birçok sektörü etkilemesinden kaynaklı 2020’yi her firma gibi zorluklarla geçiren Sandvik yeni kadrosuyla krizi doğru yöneterek başarılı bir şekilde çalışmalarını devam ettirdi. Sandvik, Madencilik  gibi bir çok sektörde iş güvenliği konusunda, NewTrax çarpışma önleyici sistemlerini kullanıma sunmaya hazırlanıyor. 2020 yılı itibariyle ofis,depo,atölye yerleşkelerini tek bir çatı altında toplayarak yeni binalarında hizmet vermeye başladılar.

 

 

DOĞRU YÖNETİM ŞEKLİ VE EKİP ÇALIŞMASI

 Sandvik Genel Müdürü Erdinç Çetin 2020’nin nasıl geçtiğinini anlatırken, “Tabi ki tüm piyasalar için beklenmedik bir yıl olduğu gibi 2020 yılı özellikle Covid-19 salgını sebebiyle bizim için de oldukça zor geçti. Fakat bu zorluğun altından doğru yönetim şekli ve ekip çalışması ile en az olumsuzlukla çıktığımızı düşünüyorum. Ticari açıdan bakacak olursak Madencilik sektörü için hareketli bir yılı geride bırakmış olduk. Bu noktada Sandvik olarak iş ortaklarımız ve çözüm ortaklarımız ile birlikte müşterilerimize en iyi hizmeti sunduğumuz kanısındayım.” dedi.

 

SANDVİK TÜRKİYE GENEL MÜDÜRÜ ERDİNÇ ÇETİN

 

RANGER DX800 TERCİH SEBEBİ KULE DÖNÜŞ SİSTEMİ

2020 yılı içerisinde bir çok tipte Sandvik makinenin tercih edildiğini söyleyen Erdinç Çetin, “Özellikle yeraltı kaya bulonlama makinelerimizin öne çıkmasıyla birlikte satış olarak öne çıkan modelimiz Ranger DX800 yer üstü kaya delme makinesinin en çok tercih edildiğini gördük. Modeli öne çıkaran en önemli fark rakip modellerde bulunmayan kule dönüş sisteminin makine bünyesinde bulunmasıdır. Diğer etkenleri ise makinenin delgi performansı, düşük yakıt tüketimi, devamlılığı, ekonomik bakım maliyetleri ve hızlı servis ağımızdır.” dedi.

 

Yeni Görev Dağılımı

2021 itibariyle Sandvikte yapılan görev değişikliklerinden bahseden Erdinç Çetin Yeni görevi hakkında bilgi verdi. “Sandvik’te uzun yıllardır ekipman (Yüzey Delici, Tünel Delici, Yükleme&Taşıma, Mekanik Kesme Maden Makineleri) bölüm müdürlüğü görevini devam ettirmekteyim. Bu görevime ek olarak 2020 Kasım ayı itibariyle şirketin genel müdürü olarak atandım.” dedi. Farklı departmanlarda ki görev değişiklikleri ve yeni yapılanmanın Sadnvik’te hangi değişiklikleri sağlayacağından bahseden Erdinç Çetin “Uzun yıllardır şirketin P&S bölümünde çeşitli görevlerde başarıyla yer alan Ömer SARAÇ, 2021 Aralık ayı itibariyle P&S Satış Müdürü olarak atanmıştır. Bu görev değişikliği ile birlikte sektörde satış sonrası hizmetlerdeki mevcut gücümüzü korumayı ve arttırmayı planlıyoruz.”

 

 

NEWTRAX ÇARPIŞMA ÖNLEYİCİ SİSTEM KULLANIMA HAZIRLANIYOR

Sandvik olarak madencilikte büyümeye devam ederken, birkaç yıldır sessiz olan inşaat sektöründeki geri dönüşle birlikte yoğun bir yıl beklediğini söyleyen Erdinç Çetin Sandvik’in yeni ürünleri hakkında bilgi verirken,2021 Yılında Sandvik olarak, bir çok sektörde ve özellikle Madencilikte önemi her geçen gün artan iş güvenliği gerekliliği konusunda Madencilik ekipmanlarında kullanılmak üzere NewTrax çarpışma önleyici sistemlerimizi sektörde kullanıma sunmuş olacağız.” dedi. Herkes için öncelikle sağlıklı bir yıl olmasını temenni eden  Erdinç Çetin sektörün ticari faaliyetlerinin azami seviyede artarak eski parlak günlerine dönmesini umduğunu söyledi.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN

SONRAKİ HABER

TÜRKTRAKTÖR’DEN 2021’E GÜÇLÜ BAŞLANGIÇ

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Kampanya

Uygunlar Makina’nın distribütörlüğünü yürüttüğü Liugong marka tüm iş makineleri modellerine %30 peşinat, dolar taksit ve % 0 faiz…
Total
0
Share