İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 7 Milyonluk tasarruf elde etti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Makine İkmal Şube Müdürlüğüyle iş makinelerinin bakım ve onarım çalışmalarıyla son 1 yılda 7 milyon lira tasarruf sağladı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, yaptığı açıklamada Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Makine İkmal Şube Müdürlüğü’nün iş makinelerinin bakım ve onarımını kendi bünyelerinde gerçekleştirerek 7 milyon liralık tasarruf sağladığını ifade etti.

Sermaye, hizmete dönüşüyor

Başkan Beyazgül, emeğin öne çıktığı atölyelerde yapılan çalışmaların vatandaşlara hizmet olarak geri döndüğünü ve İkmal Şube Müdürlüğünde Büyükşehir Belediyesi kullanılan iş makinelerin tamir edilerek tasarruf elde edildiğini söyledi. Açıklamalarını sürdüren Başkan Beyazgül, “İş makinalarının bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı atölyelerde Şanlıurfa’nın sermayesi hizmete dönüşüyor. Son 1 yıl içerisinde kendi atölyelerinde yapılan bakım-onarım çalışmalarıyla yaklaşık 7 milyon lira tasarruf sağlandı. Üreterek tasarruf sağlayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, elde ettiği tasarrufla vatandaşlara daha kaliteli hizmet götürüyor” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

ÖZKA Lastik ‘İstihdamını ve ihracatını en çok artıran sanayi firması’ ödülünü aldı

SONRAKİ HABER

Makina Market okuyucuları en çok “Ekskavatör” izlemeyi seviyor!

BENZER HABERLER
Total
0
Share