İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Sany, verimliliği artıran özellikleriyle Midilli Hafriyat’ın tercihleri arasında yerini aldı

Türkiye’de pazar hacmini gün geçtikte artırmaya devam eden Sany, iş makinelerine ihtiyaç duyan firmaların tercihlerinde önemli bir yerde bulunmaya devam ediyor. Faaliyetlerini ağırlıklı olarak İstanbul’da yürüten Midilli Hafriyat, makine parkını genişletirken güç ve performans kadar yakıt tasarrufunu da önemsiyor. Tüm bu ihtiyaçları tek bir makinede bulduklarını kaydeden Midilli Hafriyat Firma Sahibi Ramazan Midilli, Sany SY155U paletli ekskavatörün işleri kolaylaştırırken verimliliği de ön plana çıkardığını belirtti.

Putzmeister Türkiye, 2020 yılından bu yana grup firması olduğu Sany iş makinelerinin; paletli ekskavatörleri, yol ekipmanları, elektrikli kaya kamyonları gibi geniş bir ürün yelpazesini Türkiye pazarına sunuyor. Pazarda yer alan ekskavatörler, Türkiye şartları için özel olarak geliştirilirken kolay kullanım, verimlilik ve güvenlik konularında da istenilen sonuçları veriyor. İş makinesinde sağlamlık, güvenlik, konfor, performans ve yakıt tasarrufunu önemsediklerini ifade eden Midilli Hafriyat Firma Sahibi Ramazan Midilli, Sany SY155U paletli ekskavatörün şantiye alanına kolay bir şekilde uyum sağladığını söyledi.

Güç ve kullanım konforu memnuniyeti artırıyor

Midilli Hafriyat’ta sadece firma sahibi olarak değil, operatör olarak ta görev aldığını kaydeden Ramazan Midilli, kısa kuyruk tasarımlı Sany SY155U paletli ekskavatörün rahat bir kullanımı olduğunu söyledi ve sözlerine şu şekilde devam etti: “SY155U modeli, 4.6 metre bom uzunluğu ve güçlü motoruyla işlerimizi bir hayli kolaylaştırdı. Sadece güç ve performans anlamında değil kabin konforunda da bize büyük bir kolaylık sağlıyor. Makinede standart olarak gelen klima, dokunmatik ekran, geri görüş kamerası ve led aydınlatma sistemi, çalışmalarımızda konfor ve güvenliği yükseltiyor. Aynı zamanda makinenin tüm sistemleri birbiriyle uyum içinde çalıştığı için bize yakıt tasarrufunda da büyük bir avantaj sağladı.”

“Kısa sürede çözüm üretiyorlar”

Makineyi satın aldıktan sonra da gerekli ilgiyi görmeye devam ettiklerini söyleyen Ramazan Midilli, “Putzmeister Türkiye distribütörlüğündeki Sany iş makineleri, sektörümüzde önemli bir yere sahip oldu. Bu süreçte marka kadar asıl önemli olan satış sonrası hizmetler. Biz Putzmeister Türkiye’yi makineyle ilgili bir sorun veya aklımıza takılan bir detay olduğunda ne zaman arasak en kısa sürede bize çözüm üretiyorlar. Bu doğrultuda Sany memnuniyetimiz devam ediyor. Putzmeister Türkiye’ye ve SANY çalışanlarına çok teşekkürler ediyorum” açıklamalarını yaptı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Yeni nesil 4 teker çekişli Komatsu bekoloderler, tasarruflu yeni motorlarıyla sektörün en verimli çözüm ortağı oluyor

SONRAKİ HABER

Yanmar SV60-6B ile mini makine standartları değişti

BENZER HABERLER
Total
0
Share