İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Şelale İnşaat, Bobcat’in rotasyonlu telehandleri ile hizmet kalitesini artırdı

Aydın Kuşadası’nda villa ve apartman tipi konut projelerinin yapımında yer alan Şelale İnşaat, Bobcat’in rotasyonlu telehandleri sayesinde yüksek binalardaki zorlu operasyonlarını hem kolaylaştırdı hem de hızlandırdı. Şelale İnşaat Satın Alma ve Operasyon Yöneticisi Umut Altaş, Bobcat 50.250 Rotasyonlu Telehandler modelinin hizmet kalitelerine önemli katkı sunduklarını söyledi.

Umut ALTAŞ-Bobcat Operasyon Yöneticisi

HASEL İş Makinaları, Bobcat telehandler modelleriyle inşaat sektörüne sunduğu avantajlı çözümlerle adından sıkça söz ettiriyor. HASEL çatısı altında müşterilerine güven veren Bobcat de işletme verimliliğini artıran ve kaliteli komponent kullanan telehandler modelleriyle Şelale İnşaat’ın dikkatini çekti. Aydın Kuşadası merkezli faaliyetlerini yürüten firma, bölgede daha çok apartman ve villa projelerinde yer alıyor. Gerçekleştirdiği çalışmalarda profesyonel bir ekip kadar kaliteli makine parkına ihtiyaç duyan firma, telehandlerde Bobcat markasını tercih ediyor.

“HASEL güven veriyor”

Bobcat’in bilinen bir marka olması ve HASEL gibi güvenilir bir firmanın distribütörlüğünü yapmasının tercihlerinde büyük etkisi olduğunu belirten Şelale İnşaat Satın Alma ve Operasyon Yöneticisi Umut Altaş, “Makine tercihimizde marka kalitesi ve distribütör firmanın güvenirliliğinin yanı sıra satış temsilcisi sorumlularının da etkisi büyük oldu. Tüm süreçlerde HASEL’den kaliteli hizmet aldığımız için bu yönde ilerlemekten memnunuz” dedi.

Makine parkı Bobcat ile yükseliyor

Çalışma alanları çoğaldıkça makine parkının da genişlediğini kaydeden Umut Altaş, “Şu anda parkımızda Bobcat 50.250 Rotasyonlu Telehandler ve 7 metre telehandler modelimiz bulunuyor. Buna ek olarak yakın zamanda Bobcat’in 6 metrelik telehandler modelini de parkımıza ekleyeceğiz. Çalıştığımız binalar yüksek olduğu için Bobcat 50.250 Rotasyonlu Telehandler modeli bu noktada bize büyük kolaylık sağlıyor. Kullandığımız telehandler modelleri kapalı garaj ve ulaşılması zor alanlarda da bize büyük yardımcı oluyor. Küçük makineleri aynı zamanda bahçe aralarında ve farklı apartman inşaatlarında da kullanabiliyoruz” ifadelerini kullandı.

Kabin konforu ve kullanım özellikleri öne çıkıyor

Umut Altaş, şantiyelerdeki işleri Bobcat 50.250 Rotasyonlu Telehandler modelinin fonksiyonel özellikleriyle hızlandırdığını ve faaliyetleri yürütürken makinedeki kaliteli komponentlerin faydasını gördüklerini söyledi. Altaş, aynı zamanda operatörlerinde makinenin kabin konforundan ve kullanım özelliklerinden oldukça memnun olduğunu da sözlerine ekledi.

Fonksiyonel özellikler, üretkenliği artırıyor

Rotasyonlu makinelerin kullanımının oldukça kolay olduğunu ve makine fonksiyonlarının tek yerden ürünü dağıtmasının işlerde verimliliği ciddi oranda artırdığını ifade eden Umut Altaş, “İnşaat firmaları olarak zamanla yarışıyoruz ve müşterilerimize zaman konusunda taahhüt veriyoruz. Bu noktada da makinenin fonksiyonlarının ve verimliliğinin yüksek olması gerekiyor. Rotasyonlu makinelerin sağladığı avantajlar hakkında daha önceden bilgi sahibi olmuştuk, şimdi de kullanıyoruz. Bobcat 50.250 modelinin hareket etmeden ayaklarını açması bize zaman kazandırdı. Makineyi kurarak, malzemeyi olduğu yerde hareket ettirmeden katlara vermesi bizim için çok büyük avantaj oldu. Söylediğim bu özelliklerle Bobcat 50.250 Rotasyonlu Telehandler oldukça rahat bir kullanım sunuyor. Herkese Bobcat ile çalışmayı tavsiye ediyorum” dedi.

“Daha önce bu kadar hızlı bir servis hizmeti almamıştım”

HASEL güvencesindeki Bobcat’in servis ve yedek parça konularında da üstün bir hizmet politikası olduğuna dikkat çeken Altaş, “Satış sonrası hizmetler ve servis noktasında HASEL’den çok memnunuz. Bu makinelerin özellikle satış sonrası servisinde ihtiyacımız olduğu zaman en geç bir gün içinde veya aynı gün içinde bize ulaşıyorlar. Sektörde bulunduğum 15 yıl boyunca daha önce bu kadar hızlı bir servis hizmetini daha önce görmemiştim. Bobcat telehandlerin pazarda, hızlı bir şekilde yaygınlık kazanmasında HASEL’in gücü ve tecrübesinin etkili olduğunu düşünüyorum. Bobcat markasından memnunuz ve çevremdeki herkese de gönül rahatlığıyla önerebilirim” ifadelerini kullandı.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Dev mermerler, Hitachi gücüyle şekilleniyor

SONRAKİ HABER

Bayıklar Hafriyat, kaliteli makine parkı için HİDROMEK’e güveniyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Mecalac, dönüm noktasını kutluyor

Mecalac, şantiye üretim hattındaki 70. yılını kutlayan damperli kamyon serisiyle bu yıl önemli bir dönüm noktasına imza atıyor.…
Total
0
Share