İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Sinoboom alt seviye bomlu kaldırma sistemini piyasaya çıkarıyor

Sinoboom, uluslararası müşterilerin alçak inşaat projelerinde çalışmak üzere alt seviye erişim ekipmanlarına yönelik artan talebin karşılanması için yeni 14 metrelik teleskopik sepetli platform TB14J Plus’ı piyasaya sürüyor.

Sinoboom, 18m ve 20m modellerle karşılaştırıldığında yeni asansörün satın alma, nakliye ve bakım maliyetlerinden tasarruf sağlamayı vaat ettiğini belirtti. 2023’ün 4. çeyreğinde müşterilerin kullanımına sunulacak olan yeni model, üç bölümlü bir bom tasarımına sahip olmakla birlikte sektördeki birçok benzer modelden daha kısa istifleme uzunluğuna neden oluyor. Bu, iki makinenin bir konteynere veya tek bir düz yataklı kamyona yüklenmesine olanak tanıyarak nakliye maliyetlerini azaltmayı sağlıyor.

Ünite, daha basit bakım gereksinimleri ve sahip olma maliyetinin daha da azaltılması için düşük güçlü 18 kilowaatlık bir motorla donatılmıştır. TB14J Plus, 454 -340-250 kilogramlık üç aşamalı yükleme kapasitesi, aktif salınım, dört tekerlekten çekiş ve yüzde 40 tırmanma kabiliyeti ile engebeli arazide optimum üretkenlik için tasarlanmıştır. Geniş formatlı ekran, gerçek zamanlı makine durum verilerini sunup, arıza süresinin en aza indirilmesine yardımcı olmak için hızlı arıza teşhisine olanak tanır. Daha fazla güvenilirlik için Rexroth kontrolörleri ve ikili yedekleme yongaları takılıdır ve makine Performans Düzeyi D olarak derecelendirilmiştir. Şirket, mavi renkli Sinoboom ekipmanının ise ABD pazarında bulunmadığına dikkat çekti.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

HİDROMEK’in yeni K4 Serisi kazıcı yükleyicileri sahada, görevlerinin başında

SONRAKİ HABER

İMDER ve İSDER, iş, inşaat ve istif makineleri sektörünü bir araya getiriyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share