İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Sumitomo, paletli vincini yenileyerek pazara sundu

Japonya merkezli üretici Sumitomo Heavy Industries Construction Cranes (HSC), 275 ton kapasiteli paletli vincin yeni versiyonu olan SCX2800A-3’ü alıcılarıyla buluşturdu.

Cummins L9 motorla çalışan SCX2800A-3 paketli vinç, en son AB aşama Stage 5 emisyon düzenlemelerine uygun olarak tasarlandı. Vincin kontrol sistemi ECO vinç moduna ve otomatik rölantide durdurma fonksiyonuna sahip. İşçilerin vinç üzerinde güvenli bir şekilde çalışabilmesini sağlamak amacıyla, iskelelerdeki korkuluklar standartlaştırılmış olup makineye erişim iyileştirildi. Şirket, vincin aynı kalmasına rağmen şantiyelerdeki gereksinimleri karşılaması için daha çevre dostu ve güvenli bir tasarımla güncellendiğini belirtti.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Caterpillar, CES 2024'te elektrikli makinelerini ve enerji çözümlerini gösterecek

SONRAKİ HABER

Mecalac, dönüm noktasını kutluyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share