İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Swissotel, kış aylarında Bobcat ile aralıksız şekilde hizmet vermeye devam ediyor

Türkiye’nin tarihi sanatoryumlarından birine ev sahipliği yapan ve misafirlerine eşsiz bir deneyim sunan Swissotel, kış aylarında Bursa’nın çetin hava şartlarıyla mücadele ederken Bobcat’i tercih ediyor. Swissotel Personeli Ufukhan Yılmaz, “Büyük araçların içeride dolaşması gerek otel müşterilerimizin gerekse içerideki manevra alanlarının zor olmasından dolayı Bobcat’in Skid-Steer Loader S590 modelini tercih ettik” dedi.

Türkiye iş makinesi sektörüne HASEL İş Makinaları ile giriş yaparak önemli satış adetlerine ulaşan Bobcat, sadece inşaat sahalarında değil, hizmet sektöründe bulunan turizm işletmelerine de katkı sağlıyor. Swissotel ise bu sektördeki işletmelerden bir tanesi. Bobcat ürün gamındaki Skid- Steer Loader modelleriyle inşaat sektörüne sunduğu avantajlarının yanında turizm sektörünün de tercih sebebi oluyor. Bursa Uludağ’daki 33 dönümlük arazisiyle Türkiye’nin sayılı tarihi sanatoryumlarından birine ev sahipliği yapan Swissotel, kış aylarında Bobcat ile çalışmayı tercih ederek işini kolaylaştırıyor. Swissotel Personeli Ufukhan Yılmaz, Bobcat’in S590 modelinin sahip olduğu özellikler sayesinde kapalı alanda, dar manevralar alabilme özelliği ile misafirlere daha konforlu bir konaklama imkanı sunabildiklerini aktararak makinenin kullanın detayları hakkında açıklamalarda bulundu.

Ufukhan YILMAZ – Swissotel Personeli

Tüm ataşmanları kendi orijinal ürünleri

Çeşitli mecralarda gördükleri Bobcat’i tercih etme detaylarını anlatan Ufukhan Yılmaz, “Uludağ’da yer alan otelimiz Bursa’nın unutulmuş tarihi bir sanatoryumuna ev sahipliği yapıyor. Burada kış şartlarında kullanmamız için uygun olan bir ekipman araştırırken Bobcat ürününü üzerinde durduk. Bunun asıl sebebi ise tüm ataşmanlarının orijinal kendi ürünlerinin olması, diğer alternatif ürünler arasından Bobcat’i seçmemizdeki en büyük tercih nedenimiz oldu. Servis ağı ve Bursa’da alabildiğimiz hizmetin kalitesini de düşünerek HASEL İş Makinaları’nı tercih ettik. Burada büyük bir makineye ihtiyacımız olmadığını düşündüğümüz için daha küçük boyutlara sahip iş makinesi araştırmaya başladık. Bu esnada da Bobcat’i sosyal medya ve diğer mecralarda da gördüğümüz için marka hakkında araştırma yaptık. Araştırmalarımız sonucunda ihtiyacımız olan ürünün Bobcat S590 olduğunu karar verdik” ifadelerini kullandı.,

Tam bir fiyat-performans ürünü

Ufukhan Yılmaz iş makinesi seçerken tercih ettikleri HASEL’in özverili çalışmalarından bahsederek, “Uludağ’da bu ekipmanla ilk kışımızı geçiriyoruz. Yaklaşık 33 dönümlük arazi üzerinde karla mücadelemizi Bobcat S590 yapıyoruz. Büyük araçların içeride dolaşması gerek otel müşterilerimizin rahatsız olmaması için gerekse içerideki manevra alanlarının dar olmasından dolayı küçük bir yapıda olan Bobcat S590’ı tercih ettik. Çalışmalarımız için HASEL İş Makinaları bize birkaç farklı modeli önerdi. Tabii biz de burada hem bakım hem fiyat- performans olarak S590’ı tercih ettik. Makine teslim edildiğinde aynı gün içinde HASEL’in mobil servis aracı makinenin burada kurulum ve eğitimini yaptı. Daha sonra ataşmanlarımız geldi, kısa süre içinde servis bize ulaşıp yerinde hizmetini sağladı, eğitimini verdi, kullanımını gösterdi. Aynı dönemde de ilk bakımımızı gerçekleştirdik. Güzel ve hızlı bir hizmet verildi” şeklinde konuştu.

“Servis hizmetlerinden memnunuz”

Kullandıkları Bobcat S590 mini yükleyici modelinden gayet memnun olduklarını dile getiren Yılmaz, “Kafamıza takılan birkaç konu oldu onda da servisin bize vermiş olduğu telefon numarasından veya firmanın servis yetkililerine ulaşım sağlayarak destek aldık. Makinemiz henüz yeni olduğu için herhangi bir yedek parça ihtiyacımız olmadı. Ama ihtiyacımız olduğunda firmanın bu konuda gerekli hizmeti sağlayacağına inanıyorum. Bobcat’i bize kazandırdığı için HASEL İş Makinaları’na teşekkür ediyorum” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER
Demircan Makina, Borusan Cat’in Boom 360 uygulamasıyla daha verimli çalışıyor

Demircan Makina, Borusan Cat’in Boom 360 uygulamasıyla daha verimli çalışıyor

SONRAKİ HABER

HİDROMEK, Tayland’taki üretim merkezinin 10. yılını kutluyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

HİDROMEK, Komatek 2024’te ilgi odağı oldu

Avrasya’nın en büyük iş, inşaat, istif makineleri fuarı Komatek 2024 katılımcılarından HİDROMEK, fuarın en geniş standında, ürün gruplarının…
Total
0
Share