İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

CTT Expo tarihindeki en büyük fuarı Moskova’da gerçekleştiriyor

Rusya’nın iş ve inşaat makineleri ve teknolojilerine yönelik lider endüstriyel fuarı, bu yıl 28-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Moskova’da tarihindeki en büyük fuar olarak gerçekleşecek. Rusya’da düzenlenecek olan iş, inşaat makineleri ve teknolojilerinin ana fuarı olan СTT Expo, Moskova’nın en büyük fuar merkezi olan Crocus Expo Fuar Alanı’nda, 7 büyük salon ve geniş bir dış alanda düzenlenecek.

CTT Expo 2024, toplam 12 salon ve 200.000+ metrekare alanda, 75.000’den fazla ziyaretçi ve 1500’den fazla katılımcıyı ağırlayacak. Fuarda İstanbul Ticaret Odası tarafından 5. Kez Türkiye milli iştirak organizasyonu düzenlenecek. Aynı zamanda fuar T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından yüksek oranda teşvik tutarı ile destekleniyor.

Fuarda alanında uzman katılımcılar yer alıyor

İnşaat ve madencilik sektörlerine yönelik en yeni makine, ekipman ve teknolojilerin ilgililerine sunulacağı fuarda: Fuar, Ace, Bull, Elkon, Liugong, Lgce, Lgmg, Sany, Shantui, Sinotech Machinery, XCMG, Zoomlion, Amkador, Vertex, Ziptech, Quintmadi, Kranex, Kudesnik, Lonmadı, Nlmk, Nflg, Techstroykontact, Transmechservice, Omg Sdm, Palfinger, Pst, Professional Global, Putzmeister-Rus, Rusbusinessauto, Chetra, Technical Equipment Center, Schwingstetter gibi önemli katılımcılar ağırlanacak.

Taneva Fuarcılık Kurucu Ortağı Burak Tarkan Baydar
Taneva Fuarcılık Kurucu Ortağı Burak Tarkan Baydar

Rusya ve Doğu Avrupa’daki en büyük endüstri fuarı

Bu yıl gerçekleştirilecek etkinlik, Uluslararası Ticari Araçlar ve Teknolojileri Fuarı – COMvex, Uluslararası Otomotiv, Yedek Parça ve Aksesuarları Fuarı – CTO EXPO ve Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık Fuarı -LOGISTIKA Expo ile eş zamanlı olarak düzenlenecek. 4 fuar Rusya ve Doğu Avrupa’daki en büyük endüstri fuarı olarak kayda geçecek.

Fuara, Türkiye’den yoğun ilgi

Rusya ve Doğu Avrupa’nın en büyük endüstri fuarı Türkiye’den büyük ilgi görüyor. Türkiye Resmi Temsilciliği’ni yürüttüğü Sigma Expo Group firmasının fuarlarına her yıl 100’den fazla Türk firmasının katılımı sağlanıyor. Bünyesinde bulundurduğu uluslararası fuarlar ile Türk firmalarının yurt dışı pazarlarındaki fuarlara katılımlarını sağlayan Taneva Fuarcılık Kurucu Ortağı Burak Tarkan BAYDAR, Türk firmalarının bu yılki fuarlara önceki yıllara kıyasla daha yoğun ilgi gösterdiğini ve yaklaşık 10.000 metrekare alanda 100’den fazla firmanın katılımıyla Türkiye için yeni bir rekora ulaşıldığını belirtti. Türkiye Resmi Temsilciliği, Taneva Fuarcılık tarafından yürütülen fuara AYMAK, ELKON, MEKA, CAYAK, KAYAHAN, KASTAŞ, NAMTAŞ, ERMAK, GELEN MAKİNA, ÖZÇELİKLER, BUMEKS gibi önemli Türk firmaları da katılım gösterecek.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

İnşaat sektörü faaliyetlerinde durgunluk devam ediyor

SONRAKİ HABER

Volvo CE, yeni ürünü EW240 ile sıfır emisyonlu çalışmaya katkı veriyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share