İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Tümosan, deprem bölgesindeki lojistik sürece forkliftleriyle katkı sağlıyor

İş makinesi sektörü dünyanın en büyük felaketlerinden birinin yaşandığı Kahramanmaraş merkezli, 10 ili kapsayan deprem bölgesine hem sahada kullanmak hem de saha arkasındaki yardım merkezlerinin planlanmasına destek sağlaması için çok sayıda çeşitli özellikteki iş makinelerini göndermeyi sürdürüyor. Tümosan’da bu doğrultuda bölgeye gelen malzemelerin taşınıp istiflemesinde katkı sağlayacak 21 forklift ve 19 operatörünü sahaya gönderdi.

AFAD koordinasyonunda Adana, Hatay, Malatya ve Kahramanmaraş konumlarına 21 forklift ve 19 operatörünü gönderen Tümosan, yardım merkezlerindeki işleyin hızlı ve sürekli olmasında önemli destek veriyor.

Seferberlik ruhuyla hareket ettiklerini bildiren üretici firma, bütün imkanlarını ve ekipmanlarını, depremzedelerin kullanması için ilgili kurum ve kuruluşlarla planlama yaparak bölgeye sevk etmeye devam ettiklerini ifade etti.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Hakan Makina, iş makinesi, ekipman ve yardım malzemeleriyle deprem bölgesinde

SONRAKİ HABER

Doosan Bobcat’ten 1 milyon dolarlık ekipman desteği

BENZER HABERLER
Total
0
Share