İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Türkiye’deki rekor satışların ardından SANY Group’tan Türkiye’ye üst düzey ziyaret

Türkiye’de gerçekleşen rekor SANY marka paletli ekskavatör satışlarının ardından SANY Heavy Machinery Başkanı Chen Jiayuan, Putzmeister Global CEO’su Christoph Kaml ile birlikte Türkiye’yi ziyaret etti. Başkan Chen Jiayuan’ın ziyaretine Putzmeister Türkiye CEO’su Ali Bilgiç ve üst düzey yöneticiler eşlik etti.

SANY Heavy Machinery Başkanı Chen Jiayuan, Türkiye ziyaretleri kapsamında Putzmeister Türkiye’nin Çerkezköy’deki fabrikası ile İstanbul Avrupa ve Asya yakalarında bulunan satış ve servis noktalarını yerinde inceledi. Başkan Chen Jiayuan ayrıca SANY müşterilerini de ziyaret ederek deneyimlerini yakından dinledi.

“Dünyada ve Türkiye’de tercih edilen ilk markalar arasındayız”

Başkan Chen Jiayuan, dünyada olduğu gibi SANY markasının Türkiye’de de en çok tercih edilen iş makineleri arasında yer almasından dolayı memnun olduğunu ve müşteri memnuniyetini önceleyen kurumsal anlayışlarının devam edeceğini belirterek, SANY Group şirketi olan Putzmeister Türkiye ile var olan stratejik ortaklıklarından oldukça memnun olduğunu ve ilerleyen yıllarda bu birliktelik alanlarının genişleyerek devam edeceğini sözlerine ekledi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Orbel A.Ş’nin tercihi yerli üretim “TürkTraktör iş makineleri”

SONRAKİ HABER

Volvo CE, 'doğrusal' iş modelinden uzaklaşıyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share