İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Üretkenlik, yeni Hitachi ZW310-7 ile daha fazla artacak

Hitachi Construction Machinery, 24-27 Nisan tarihlerinde düzenlenecek Intermat’ta Stage V uyumlu lastikli yükleyici serisinin en büyük modeli olan yeni ZW310-7’yi sergileyecek. Güvenlik özellikleri ve kabin konforuyla öne çıkan model, toplam sahip olma maliyetiyle de işletmelerin karlılığını artırmayı amaçlıyor.

İş, inşaat ve istifleme makinesi üreticilerinin yer alacağı ve en yeni modellerin tanıtılacağı INTERMAT 2024 Fuarı, ziyaretçilerine 24-27 Nisan tarihleri arasında Paris’te kapılarını açmaya hazırlanıyor. Fuarın önemli katılımcılarından biri olan Hitachi’de verimlilik ve gücü bir arada sunan yeni ZW310-7 lastikli yükleyici işetmelerin karlılığını artırırken uzaktan izleme araçları sayesinde de iş yükü üzerinde kontrolü daha etkin bir şekilde sağlıyor. 25 tona yakın çalışma ağırlığı bulunan ZW310-7, 4.3 metreküp kova kapasitesiyle zorlu saha koşullarına uyum sağlıyor.

“Yeni ZW310-7, üretkenliği önemli ölçüde artıracak”

Avrupa pazarı temel alınarak tasarlanan yeni ZW310-7’nin kullanıcılarına daha fazla güç vaat ettiğini vurgulayan Hitachi Construction Machinery (Avrupa) NV Ürün Yönetimi Müdürü Bill Drougkas, “Yeni ZW310-7 lastikli yükleyici Avrupalı ​​müşterilere güçlü bir performans, düşük toplam sahip olma maliyeti ve olağanüstü verimlilik sunmak üzere tasarlandı. En yüksek kalite standartlarına göre inşa edilen bu makine, yoğun taş ocaklarında ve büyük geri dönüşüm tesislerinde üretkenliği önemli ölçüde artıracak” dedi.

Kamera ve sensörler ile çalışmak daha güvenli

Marka tarafından yeni ZW310-7’nin çok yönlü görünürlük ve akıllı sistemler sayesinde piyasadaki en güvenli makinelerden olduğu belirtiliyor. Makinedeki kamera sistemi sayesinde operatörler iş sahasını 270 derecelik olağanüstü bir kuşbakışı görüşüne sahip olurken, arkadaki engel algılama ve uyarı sistemi makinenin arkasına yakın bir şey olması durumunda onları anında uyarıyor. Tamamen yeniden tasarlanmış kabin ile operatörler kendilerini daha az yorgun hissederek daha verimli çalışmalarda bulunabilecekler. ZW310-7, piyasadaki en düşük gürültü ve titreşim seviyesine sahip olduğu belirtiliyor. Monte edilmiş elektrikli pilot kontrol kollarına sahip geliştirilmiş koltuk, yeni monitör kumandası ve kullanışlı yan anahtar paneli gibi özellikler sayesinde kullanımı kolaylaştırıyor.

ZW310-7 ile zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor

Makine kullanıcıları, ZW310-7’nin güçlü performansı, düşük toplam sahip olma maliyeti ve olağanüstü verimliliği sayesinde karlarını artırabilecekler. Hızlı çevrim süreleri, yüksek koparma kuvveti ve yükleme kapasitesi ve çeşitli makine bileşenlerine takılan sensörler sayesinde eğimlerde iyileştirilmiş hızlanma sayesinde yüksek düzeyde üretkenlik sağlanıyor. Yokuş yukarı hareket ederken makinenin seyir hızını koruyan sistem sayesinde devir gücü otomatik ayarlanabiliyor. Yeni ZW-7 modeli aynı zamanda yük izleme sistemini kullanarak kamyonları daha doğru şekilde yükleyerek zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor. Ayrıca operatörler, yeni ECO göstergesi sayesinde yakıt tüketimini izlerken birçok ayarlanabilir fonksiyonla performans daha fazla yükseltebiliyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Epiroc, DP 1820 yıkım öğütücü için performans güçlendiriciyi tanıttı

SONRAKİ HABER

DEVELON, yeni marka adıyla daha güçlü adımlar atıyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share