İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Uygunlar, Liugong 890 ile deprem bölgesinde kapanan yolları açıyor

AFAD, İMDER ve tüm yetkili kamu kurumları ile iş birliği içinde arama ve kurtarma çalışmalarına destek olmak için çalışan Uygunlar Dış Ticaret, distribütörü olduğu Liugong iş makineleri, personeli ve yardım malzemeleriyle sahada aktif olarak yer alıyor. Firmanın Diyarbakır’da bulunan Liugong 890 lastikli yükleyicisi, Kahramanmaraş’ın Ilıca ilçesinin yol açma çalışmalarında yer alıyor.

Tüm Türkiye’yi derinden etkileyen deprem felaketinde yaralar sarılmaya devam ediyor. Bu doğrultuda başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere STK’lar, özel firmalar ve gönüllüler bölgede yardım çalışmalarını sürdürüyor. Depremin etki ettiği şehirlerin en kısa sürede tekrar yaşanılabilir hale gelmesi için Türkiye seferber olmuş durumda. Uygunlar Dış Ticaret, Diyarbakır’da bulunan Liugong 890 lastikli yükleyicisini içme suyu kesilen Kahramanmaraş Ilıca ilçesinin yol açma çalışmasında görev alması için bölgeye gönderdi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Türkiye, iş makinelerini deprem bölgesine gönderdi

SONRAKİ HABER

TÜMOSAN’dan deprem bölgesine 60 milyon TL bağış

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Mecalac, dönüm noktasını kutluyor

Mecalac, şantiye üretim hattındaki 70. yılını kutlayan damperli kamyon serisiyle bu yıl önemli bir dönüm noktasına imza atıyor.…
Total
0
Share