İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Üzmez Hafriyat, zorlu saha şartlarını SANY ile aşıyor

Düzce Akçakoca’da hafriyat başta olmak üzere bina temelinden peyzaj çalışmalarına kadar kapsamlı faaliyetler gerçekleştirdiklerini belirten Üzmez Hafriyat İnşaat Firma Sahibi Özgür Üzmez, “Akçakoca bölgesi günden güne değer kazanan ve talep gören bir yer. Biz de genişleyen makine parkımızla inşaat ve hafriyat alanında hizmetler veriyoruz. Parkımıza bir buçuk yıl önce katılan SANY SY215C ve SY135C ekskavatörler ile projelerdeki verimliliğimiz daha da artırdık. Makinelerden yakıt ve performans olarak oldukça memnunuz” dedi.

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde bina temelleri, hafriyatlar, kazılar, taş duvar, taş ev işleri, altyapı, su, kanalizasyon işlerini kapsayan çalışmalarda bulunan Üzmez Hafriyat İnşaat firması ayrıca bölgedeki yoğun orman alanlarındaki çalışmalara da katkı sağlayarak orman temizliği ve orman yolu işlerinde de yer alıyor. Firma Sahibi Özgür Üzmez, yer aldıkları çalışmaların tamamında iş makinelerine ihtiyaç duyulduğunu ve bu kapsamda yeni yatırımlar yaptıklarını ifade ediyor. Özgür Üzmez, bu doğrultuda makine parkını SANY SY215C ve SY135C ekskavatör modelleriyle güçlendirdiklerini kaydetti.

Özgür ÜZMEZ – Üzmez Hafriyat İnşaat Firma Sahibi

Akçakoca günden güne değer kazanıyor

Üzmez Hafriyat olarak bölgede gerçekleştirdikleri çalışmaları detaylandıran Özgür Üzmez, “Düzce’nin Akçakoca ilçesinde hafriyat işleriyle meşgulüz. Bu bölgede bina temelleri, hafriyatlar, kazılar, taş duvar, taş ev işleri, altyapı, su, kanalizasyon işleri yapıyoruz. Bunun yanında orman temizliği ve orman yolu işlerimizde mevcut. İş makinesiyle olabilecek işlerin tamamını yapıyoruz.  Akçakoca, jeopolitik konumu ve kaynaklarıyla günden güne değer kazanan ve talep gören bir yer. Şu anda Akçakoca’da büyük konut ve villa projelerinde faaliyette bulunuyoruz. Bu alandaki çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bir projenin peyzaj düzenlemesine kadar iş makinesiyle yapılabilecek tüm aşamalarını tamamlıyoruz. Ayrıca orman temizliği ve orman yolu işlerimizde mevcut. İş makinesiyle olabilecek işlerin tamamını yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

“Bir buçuk yıl içerisinde 5 adet SANY marka iş makinemiz oldu”

Bölgedeki potansiyelini güçlendirmeye devam eden Üzmez Hafriyat, bu amaçla her geçen gün makine parkını da genişletmeye devam ediyor. Şu anda makine parklarında 12 adet iş makinesi bulunduğunu söyleyen Özgür Üzmez, “Son makine yatırımımızı SANY markasından yana kullandık. SANY ile bir buçuk yıl önce tanıştık. Bir buçuk yıl içerisinde 5 adet SANY marka iş makinemiz oldu. Parkımızdaki makinelerin yanında 1 adet 30 tonluk ve 1 adet teleskopik yükleyici siparişimiz de bulunuyor. Siparişlerimiz tamamlandığında; parkımızdaki toplam SANY iş makinesi sayısı 7 adet olacak” diyerek markanın sağladığı hizmetlerin hızlı bir şekilde gerçekleştiğini de şu sözlerle belirtti: “SANY’den makine satın almak oldukça kolay. Örnek veriyorum: Bir proje üstlendiğinizde kısa sürede iş makinesi satın almanız gerekiyor. Bu ihtiyacını kısa sürede SANY çözebiliyor. Bu da dünya çapındaki gücüyle SANY markasına has bir özellik.”

 “SANY müşteri memnuniyetine değer veriyor”

Hafriyat alanında en büyük giderin yakıt olduğunu vurgulayan Üzmez, “Yakıt verimliliğinden memnun olduğumuzda projenin verimliliği de iyi geçiyor. SANY SY215C ve SY135C paletli ekskavatörlerin tükettikleri yakıta göre yaptıkları iş verimliliği çok yüksek. Bu yüzden ben bir makine sahibi olarak SANY’den çok memnunum. Ayrıca SANY sadece satış aşamasında değil, makineyi satın aldıktan sonra da sizinle sürekli iletişim halinde oluyor. SANY müşteri memnuniyetine değer veriyor. Herhangi bir yedek parça ihtiyacınız olduğu zaman kısa zamanda sorunu çözüyorlar. Marka ilk önce soruna hızlıca telefon yoluyla gidermeye çalışıyor. Eğer sorun daha büyükse hızlı bir şekilde yerinde müdahale gerçekleştiriyorlar. Bize verdikleri destekten dolayı SANY’nin satış temsilcilerinden, Çin’deki üreticisine kadar her birine teşekkür ediyoruz” açıklamalarını yaptı.

“SANY SY135C ile Akçakoca bölgesinde zor şartlarda çalışıyoruz”

Üzmez Hafriyat Operatörü Fatih Can: “37 senedir ekskavatör operatörüyüm. SANY’nin SY135C ekskavatörünü bir yıldır kullanıyorum. Operatörü rahatlatabilecek çok güzel bir performansa sahip. Dozer bıçağıyla, dar alanlara uygun tasarımıyla yüksek bir performans sağlıyor. Hafriyatçılara, mal sahiplerine verim sağlayacak bir makina. SANY SY135C ile zor alanlarda makine çok yüksek performans gösteriyor. Buna rağmen makine az yakıt tüketiyor. SANY SY135C ile Akçakoca bölgesinde zor şartlarda çalıştığımız için koparma gücü ve performansı yüksek bir makine olduğunu söyleyebilirim. Bu makineler ile işleri kolay bir şekilde tamamlıyoruz. Makinenin dayanıklılığı umduğumuzun üzerinde oldu. Dar alanlarda sağlanan görüş açısıyla kolay bir çalışma gerçekleştirebiliyoruz. Makineyi gerçekten rahat olacak şekilde dizayn etmişler. SANY SY 135C’yi bizler ile buluşturan Putzmeister Türkiye’ye çok teşekkür ederiz.”

Fatih CAN – Üzmez Hafriyat Operatörü
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Hazır Beton Endeksi, 6 aylık yükselişin ardından eşik değer altına indi

SONRAKİ HABER

XCMG'nin elektrikli maden kamyonları, Türkiye'ye doğru yola çıkıyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share