İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Wirtgen Ankara, Safir Proje ile çözüm ortaklığını geliştiriyor

Türkiye pazarına sunduğu çözümler ile inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalar ile iş birliğini geliştirmeye devam eden Wirtgen Ankara, sektörde adını sıkça duyurmaya başlayan Safir Proje’ye, Kleemann MR130i EVO2 geri dönüş elek sistemli darbeli kırıcının da teslimatını gerçekleştirdi.

Çok yönlü hizmetleriyle inşaat sektöründe faaliyet gösteren Safir Proje, Wirtgen Ankara ile makine parkını geliştirmeye devam ediyor.

Wirtgen Ankara, Safir Proje’ye Kleemann MSC 953 EVO sınıflandırıcı elek, Kleemann MSS 802i EVO ayrıştırıcı elek teslimatlarının ardından Kleemann MR130i EVO2 geri dönüş elek sistemli darbeli kırıcının da teslimatını gerçekleştirdi.

İki firmada da gerçekleştirilen teslimatlar ile çözüm ortaklığının devam edeceğini belirtiyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER
Dilara Yangıncı: “Kadınların güçlerini keşfettiklerinde, dünyayı değiştirebilecek bir enerjiye sahip olduklarına inanıyorum”

Dilara Yangıncı: “Kadınların güçlerini keşfettiklerinde, dünyayı değiştirebilecek bir enerjiye sahip olduklarına inanıyorum”

SONRAKİ HABER

INTERMAT 2024’te en yeni ürün ve teknolojiler ziyaretçiler ile buluşacak

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share