İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
SON SAYIMIZ
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Wirtgen Ankara, Ziver Holding ile iş birliğini geliştirmeye devam ediyor

Ziver Holding’in lokomotif şirketi olan Ziver İnşaat, Wirtgen Ankara ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında 10 adet John Deere Greyder ve makine parkına eklediği Hamm toprak silindirleri ile güçlendiriyor. Wirtgen Ankara Genel Müdürlüğünü ziyaret eden Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci Ziver İnşaat’ın, tüm silindir parkını Wirtgen Grup’un sağladığı çözümler ile yenilemeyi amaçladıklarını belirtiyor.

Dünyada yol ve altyapı projelerinde en çok tercih edilen ürün gruplarını Türkiye pazarıyla buluşturan Wirtgen Ankara, ürün ve hizmet çözümleriyle iş birliklerini güçlendiriyor. Sektörde edindiği tecrübeyle taahhüt, inşaat, akaryakıt, havacılık, gıda, turizm ve sigorta sektörlerindeki çalışmalarıyla Türkiye ekonomisine katkı sağlayan Ziver Holding, projelerinde kullandığı iş makineleriyle de dikkat çekiyor. Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, yol inşaat makine ve ekipmanları doğrultusunda çözüm ortaklığı kurdukları Wirtgen Ankara Genel Müdürlüğünü ziyaret etti.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Liebherr vinçler İstanbul tarihini selamladı

SONRAKİ HABER

Türkiye iş makinesi sektörü, 2023 yılını rekorla tamamladı

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Avrasya Tüneli ne kadar güvenli ?

Son zamanlarda Türkiye’nin pek çok ilinde yaşanan felaketler akıllara çeşitli sorular getiriyor. Gözler Dünya’nın en kalabalık şehirleri arasında…
Total
0
Share