İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
SON SAYIMIZ
Abonelik Formu
Abonelik Formu

XCMG yeni XC998 modeliyle zorlu maden sahalarında üstün performans hedefliyor

XCMG yeni XC998 modeliyle zorlu maden sahalarında üstün performans hedefliyor

XCMG Türkiye ekibi ve XCMG distribütörü HBZ Makina iş birliğiyle gerçekleşen törende XC998 lastikli yükleyici Türkiye pazarına sunuldu. İzmir’deki Arslanlar Marble’nin mermer ocaklarına teslim edilen yükleyici, 35 tonu aşan mermer bloklarını taşımada gösterdiği etkileyici performans ile dikkat çekti.

Kullanıcı konforunu artıran ve iş verimliliğini sağlayan özelliklerle donatılan XCMG’nin yeni XC998 lastik yükleyici modeli, Euro V emisyon standartlarına uygun Cummins EFI, turbo şarjlı, hava-hava soğutmalı motoru ile zorlu maden sahalarında çalışmaya uygun. ZF-4WG310 elektronik kontrollü şanzımanı, başlangıç koruması ve vites değiştirme kilidi gibi fonksiyonlarla dört ileri üç geri vites seçeneği sunan XC998 lastik yükleyici, özellikle mermer ocaklarında etkili bir şekilde çalışmak üzere tasarlandı.

Birçok endüstride vazgeçilmez bir ekipman olması bekleniyor

Üç aşamalı hava filtresi, özel olarak geliştirilen, yoğun toz koşullarına uyum sağlamak için tasarlanan  Islak çoklu disk fren, tamamen mühürlü bir yapıya sahip olup, toz girişini önler ve sistem ömrünü uzatır. Elektrostatik kaplama ve korozyon önleme teknolojisi, dayanıklılığı artırıyor. XC998, ayrıca operatör dostu bir dizi özelliği içeriyor. Akış artırma direksiyon sistemi, iş yorgunluğunu azaltırken, yakıt tasarrufu sağlayan XC998, yüksek yağ tankı ve hidrolik tahrikli akıllı soğutma sistemi ile donatılmıştır. FOPS&ROPS kabini ise geniş çalışma alanı sunar ve operatörlere konforlu bir çalışma ortamı sağlıyor. GPS sistemi, uzaktan veri teşhisi ve bakım için veri toplama imkanı sunan XCMG XC998 model mermer yükleyicisi, önümüzdeki dönemde mermerin çıkarılması, taşınması ve işlenmesinin kritik olduğu birçok endüstride vazgeçilmez bir ekipman olarak hizmet vermesi bekleniyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Yapı güvenliğinin temel önceliğini su yalıtımı oluşturuyor

SONRAKİ HABER

Türk müteahhitler, Ukrayna’yı yeniden inşa ediyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Avrasya Tüneli ne kadar güvenli ?

Son zamanlarda Türkiye’nin pek çok ilinde yaşanan felaketler akıllara çeşitli sorular getiriyor. Gözler Dünya’nın en kalabalık şehirleri arasında…
Total
0
Share