İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

XYLEM TÜRKİYE YAPILANMASINI GÜÇLENDİRİYOR

Küresel su teknolojisi şirketi Xylem, Lowara ile ticari binalar ve genel endüstriyel uygulamalarda, Goulds Water Technology ile ağır endüstriyel ve kamusal uygulamalarda hizmet verecek. Xylem Türkiye Genel Müdürü Altuğ Bilgiç, “Xylem Türkiye olarak yenilenen yapılanmamızın müşterilerimize mükemmel hizmet vermemize olanak sağlayacağına gönülden inanıyoruz” dedi.

Altuğ BİLGİÇ- Xylem Türkiye Genel Müdürü

Hem temiz su hem de atık su uygulamalarında belediyeler, çeşitli endüstri segmentleri, ticari ve konut bina uygulamaları başta olmak üzere 150’den fazla ülkede birçok sektörde en zorlu su sorunlarını çözmeye kendisi adamış küresel su teknolojisi şirketi Xylem, kilit pazar olarak gördüğü Türkiye’deki müşterilerine yüksek kaliteli ürünler, uygulama uzmanlığı, tasarım ve satış sonrası destek hizmeti sunuyor. Ülkemizdeki büyüme hedeflerinin bir parçası olarak varlığını güçlendirmeye yönelik hamlelerine devam eden şirket; Goulds Water Technology ve Lowara markalarını pazarda yeniden konumlandırdı. Bu kapsamda Lowara; genel endüstriyel uygulamalar ile konut ve ticari bina sistemlerine odaklanırken, Goulds Water Technology ise petrokimya, demir-çelik, madencilik gibi ağır endüstriyel ve kamusal uygulamalarda sektörün ihtiyaçlarını karşılamaya devam edecek. Şirket bu kararı ile Goulds Water Technology ve Lowara markalarının engin deneyim ve uzmanlıklarından daha fazla yararlanmayı ve Türkiye pazarındaki müşterilerinin zorlu su sorunlarına tam kapsamlı ve mükemmel çözümler sunmayı hedefliyor.

“Yeni yapılanmamızın bize çok büyük bir dinamizm getireceğine inanıyoruz”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Xylem Türkiye Genel Müdürü Altuğ Bilgiç, “Goulds Water Technology markamızı 2019 yılında Türkiye pazarına sunduk. O tarihten beri de markanın ürünlerini müşterilerimizle buluşturuyoruz. Markamızın sahip olduğu geniş ürün portföyü ile kamusal su ve atık su projelerinde ve ağır endüstriyel uygulamalarda müşterilerimize kapsamlı hizmet sunuyoruz. Lowara markamızın ise Türkiye’de satış ve pazarlama faaliyetlerini uzun yıllardır Xylem Lowara Türkiye Distribütörü İlpa Su Teknolojileri Ticaret A.Ş. başarıyla yürütüyor ve kurulu satış kanallarından Xylem Türkiye’nin de yakın desteğiyle daha da geliştirerek yürütmeye devam edecek. Lowara ürünleri Türkiye’de birçok büyük ticari bina projelerinde ve genel endüstri uygulamalarında yüksek memnuniyetle kullanılıyor. Xylem’in küresel liderliği ve kaynaklarının bütünleyici desteği ışığında yenilenen yapılanmamızın bize çok büyük bir dinamizm getireceğine ve alanında uzman güçlü bir ekiple müşterilerimize mükemmel hizmet vermemize olanak sağlayacağına gönülden inanıyoruz” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Geçmişten bugüne ekskavatörlerdeki önemli gelişmeler

SONRAKİ HABER

Türk müteahhitler, yurt dışında 6 ayda 132 yeni proje üstlendi

BENZER HABERLER
Devamını Oku

HİDROMEK, Komatek 2024’te ilgi odağı oldu

Avrasya’nın en büyük iş, inşaat, istif makineleri fuarı Komatek 2024 katılımcılarından HİDROMEK, fuarın en geniş standında, ürün gruplarının…
Total
0
Share