İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Yanmar Turkey, yeni TNV Serisi dizel motorları ile Automechanika İstanbul 2023’de

Endüstri lideri teknolojiye sahip, düşük yakıt tüketimi ve yüksek güç çözümleri sunan Yanmar Turkey Makine A.Ş., 8-11 Haziran tarihlerinde düzenlenen Automechanika Istanbul 2023’te, sektörün ileri gelen temsilcileriyle buluşacak.

Enerji sistemleri, tarım ve iş makineleri, deniz motorları ve endüstriyel dizel motor alanlarında yüksek verim ve düşük yakıt tüketimi prensibiyle çalışan çevreci ürünler imal eden Yanmar, sektörün buluşma noktası Automechanika Istanbul 2023’teki yerini alıyor. Yanmar Turkey, 8-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek fuarda 3. Hol, C105 numaralı standında, Endüstriyel Motor İş Kolu’nu temsilen yeni emisyon standartlarına uygun TNV serisi Stage 5 motorlarını sergileyecek.

Motor emisyonlarını azaltan çözümler

Sektörde küçük dizel motorların ticarileştirilmesinde başarı gösteren ilk şirketlerden birisi olan Yanmar, sıkı egzoz emisyonu yönetmeliklerine uyum sağlamak üzere, motor emisyonlarını daha da azaltmak için endüstri lideri teknolojiye sahip düşük yakıt tüketimi ve yüksek güç çözümleri sunuyor. Yanmar Turkey Makine Endüstriyel Motorlar İş Kolu, Motor ve Yedek Parça Satış Müdürü Bahadır Birgücü, “Şirket olarak sabit ve değişken devirli kompakt motor sınıfında dünya genelinde lider konumda bulunan Yanmar motorlar ve özellikle Stage V motorlarımızla Türkiye’nin değerli sektör temsilcileri ile Automechanika Istanbul 2023 fuarında buluşacağız. Fuarda tanıtacağımız yeni TNV Serisi su soğutmalı dizel motorlarımız ile özellikle forklift, mini ekskavatör, mini yükleyici ve jeneratörlerde yaygın olarak hizmet veriyoruz” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Zoomlion ZS090V Mini Yükleyici artık Türkiye pazarında!

SONRAKİ HABER

Cat dozer, daha az yakıtla daha verimli bir çalışma sergiliyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share