İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Yanmar Türkiye, ilk Power Solution Center açılışını gerçekleştirdi

Türkiye iş ve inşaat makineleri sektörleri başta olmak üzere birçok sektör için çözüm ve hizmet üreten Yanmar Türkiye, endüstriyel motorlar ve yedek parça sektöründe 1986 yılından bugüne faaliyet gösteren Herdoç Otomotiv ile güç çözümleri üzerine gerçekleştirdiği iş bilirliği kapsamında ilk Power Solution Center açılışını gerçekleştirdi.

Japon üretici Yanmar’ın 2016 yılında faaliyetlerine başlayan Türkiye merkezi Yanmar Turkey Makine A.Ş., iş makineleri, tarım makineleri, deniz motorları ve endüstriyel motorlar başta olmak üzere sektörlere yönelik özel çözümler üretiyor. Bulunduğu konumu daha fazla güçlendirmek için hareket eden Yanmar Türkiye, bu amaçla Herdoç Otomotiv ile güç çözümleri üzerine gerçekleştirdiği iş bilirliği kapsamında ilk Power Solution Center (Güç Çözümleri Merkezi) açılışını gerçekleştirdi.

Ankara Ostim Sanayi Sitesi’nde bulunan yeni Yanmar Power Solution Center’ın açılış ve imza töreninde: Yanmar Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Erdogan Shoshi, Yanmar Turkey Endüstriyel Motorlar İş Kolu Motor ve Yedek Parça Satış Müdürü Bahadır Birgücü, Herdoç Otomotiv Firma Ortağı Ali Demir ve Herdoç Otomotiv Firma Ortağı Akın Demir yer aldı.

Motor ve ekipmanlar konusunda çözüm sunuluyor

2023 yılına hızlı başlayan ve İç Anadolu Bölgesi’nde yılın ilk 5 ayında 100’ün üzerinde Yanmar ve diğer marka dizel motorlara ait güç ihtiyaçlarını, Re-Powering (Yeniden Güçlendirme) projesi kapsamında karşılayan Herdoç Otomotiv, Yanmar Türkiye’nin endüstriyel motor bölümünün ilk Power Solution Center’ı (Güç Çözümleri Merkezi) oldu. Açılışı gerçekleştirilen Yanmar Power Solution Center’da hem güncel Stage 3A hem de çok yakın zamanda StageV motorlar ve bu motorlara ait motor yan ekipmanları satışı alanında hizmet verilmesi amaçlanıyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Hitachi, yeni sıfır emisyonlu ekskavatörünü sergiliyor

SONRAKİ HABER

Mermer Fuarı’nda TSM Global rüzgarı

BENZER HABERLER
Total
0
Share