İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Zoomlion 30. kuruluş yıldönümünü, teknoloji fuarı ve görkemli bir karnaval ile kutladı

Zoomlion’un “Yeni Çağa Teknoloji Selamı” etkinlikleri serisi, 11 Mayıs’ta Changsha’daki Zoomlion Akıllı Endüstri Şehrinde ihtişamlı bir açılış töreni ile başladı. Yurt içi ve yurt dışından yaklaşık on bin misafir, sektördeki ilk tüm süreçli ekskavatör akıllı üretim fabrikası ile diğer akıllı üretim tesislerine sahip olan dünyadaki en donanımlı ve en büyük inşaat makineleri sanayi üssü olan Zoomlion Akıllı Endüstri Şehrini ziyaret etti.

Zoomlion 10-15 Mayıs 2023 tarihleri arasında Çin’in Changsha şehrindeki merkezinde dünyanın dört bir yanından müşterilerini ağırlayarak, 30. kuruluş yıldönümünü gösterişli etkinliklerle kutladı. Etkinliğe Birleşik Arap Emirlikleri, Endonezya, Singapur, Türkiye, Brezilya, Amerika Birleşik Devletleri ve Hollanda gibi 40’tan fazla ülke ve bölgeden 500’e yakın denizaşırı müşteri katıldı.

Küresel köy anlayışıyla büyüyen pazar hacmi

Zoomlion, son yıllarda “küresel köy” anlayışı ve “yerelleşme” felsefesiyle yurt dışı iş modellerindeki dönüşümünü hızlandırıyor. Küresel pazarları uçtan uca derinden geliştirerek, iş modelini; dijitalleşme ile güçlendirerek, stratejik yapısını sürekli iyileştiren, kilit ürün ve pazarlarda önemli ilerlemeler kaydetti. 2022’de Zoomlion, Endonezya, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Türkiye gibi ülke ve bölgelerdeki pazarlarda yıllık %100’ün üzerinde satış artışı gördü. 2023’ün ilk çeyreğinde, Zoomlion’un yurt dışı geliri yıllık bazda %123 artış yaşadı.

Zoomlion, dünya genelindeki VİP müşterilerini ‘Akıllı Endüstri Şehrinde’ ağırladı

Türkiye’den de 30 müşteri bu geziye katıldı. Katılımcılar Zoomlion’ın Akıllı Endüstri Parklarını gezerek en son teknoloji üretim tesislerini deneyimlediler. Kutlamalar kapsamında 11 Mayıs akşamı Zoomlion’un yurtdışındaki VIP müşteriler için düzenlediği teşekkür yemeği coşkulu alkışlarla tamamlandı. Bu yemek dünyanın her yerinden VIP müşterileri bir araya getirdi. Zoomlion’un 30 yıllık başarı öyküsünün yanı sıra denizaşırı ticaretteki olağanüstü performansına da tanık oldular.
Akşam yemeği etkinliğinde yakın zamanda yeni makine siparişi veren müşterileri ile imza törenleri düzenlendi. Çok sayıda denizaşırı müşteri, Zoomlion ile uzun vadeli ortaklıklar kurmaya olan güçlü ilgilerini dile getirdi. İmza törenlerinin ardından Zoomlion Başkan Yardımcısı Yuan Ye, karşılıklı takdir göstergesi olarak müşterilerle hediye alışverişinde bulundu.

Çin kültürü tanıtıldı

Akşam yemeği yalnızca küresel müşterilere Çin lezzetlerinden oluşan bir ziyafet sunmakla kalmadı, aynı zamanda Çin’in geleneksel kültürel performanslarını da sergileyerek denizaşırı müşteriler için keyifli ve sürükleyici bir deneyim sağladı. Akşam yemeği sırasındaki canlı performanslar, klasik bir dans, Kung Fu, akrobasi ve Sichuan operası yüz değiştirme yoluyla geleneksel Çin kültürünün büyüleyici cazibesini gösterdi ve denizaşırı müşterilerden sık sık alkış aldı.

Katılımcılar üretim teknolojisini deneyimlediler

Katılımcılar takip eden günlerde Zoomlion Akıllı Endüstri Şehirlerini gezdirilerek üretim teknolojilerini yakından deneyimlediler. Bunun yanı sıra Çin kültürünü, doğasını, günlük hayatını deneyimleyebilecekleri şehir turlarına da katıldılar. Hunan bölgesi ve Avatar filminin çekildiği Zhangjiajie Ulusal Parkı gezildi. Müşterileri ile her zaman sağlam ve uzun vadeli ilişkiler kurmayı ilke edinen Zoomlion özenle hazırladığı bu etkinlikler ile tüm misafirlerine unutulmaz anlar yaşattı.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

“Kaliteli ve güvenli beton için beton santraline ve yazılıma ihtiyaç var”

SONRAKİ HABER

Enka Pazarlama, Marble 2023’te yeni seri makineleriyle dikkat çekti

BENZER HABERLER
Total
0
Share