İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Zoomlion Türkiye, pazar payını büyütmeye devam ediyor

Zoomlion Türkiye, pazar payını büyütmeye devam ediyor

İstanbul Genel Merkeziyle faaliyetlerini güçlendiren Zoomlion Türkiye, peş peşe açılışını gerçekleştirdiği bölge müdürlüklerinin sayısını artırmaya devam ediyor. Türkiye genelinde yaygınlaşan marka, İstanbul’daki yeni genel merkezini 2022 yılında hayata geçirdikten sonra 2023 yılında birçok bölgede açılışını gerçekleştirdiği bölge müdürlükleriyle sektöre damga vurarak adından söz ettiriyor. Zoomlion Türkiye 2023 yılının sonuna kadar sırasıyla; İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Samsun, Trabzon, Diyarbakır ve Antalya’da açılışlar gerçekleştirerek yılı tamamladı.

Çin merkezli iş makinesi üreticisi Zoomlion, Türkiye’deki yatırımlarını hız kesmeden artırmaya devam ediyor. 2023 yılında açılışını gerçekleştirdiği 8 bölge müdürlükleriyle adından söz ettiren Zoomlion, müşterilerine ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde ulaştırmayı, servis ve yedek parça teminini en hızlı şekilde çözümlemeyi taahhüt ediyor. Türkiye genelindeki varlığını güçlendiren Zoomlion, müşterilerine en iyi satış ve satış sonrası hizmetler, yedek parça bulunabilirliğini sağlamak için Türkiye’nin dört bir yanına uzanan satış ve servis ağı ile yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor.

Zoomlion 2023’ü Antalya Bölge Müdürlüğü açılışı ile kapattı

Zoomlion Türkiye, 2023 yılını 29 Aralık’ta açılışını yaptığı Antalya Bölge Müdürlüğüyle tamamladı. Müşterilerine en iyi satış ve satış sonrası hizmetler ile yedek parça bulunabilirliğini sağlamak için Türkiye’nin dört bir yanına uzanan satış ve servis ağı ile yatırımlarını sürdüren Zoomlion, bu doğrultuda Türkiye’deki 8. Bölge Müdürlüğü olan Antalya Bölge Müdürlüğünün açılışını büyük bir organizasyon ile gerçekleşti. Bölge müdürlüğü, 200 metrekare depo, 315 metrekare servis alanı olmak üzere 3000 metrekare üzerine kuruldu. Antalya’da açılışı yapılan bölge müdürlüğü; satış, satış sonrası hizmetler, yedek parça deposu ve showroom olarak hizmet veriyor.

4 dönüm arazi üzerine kurulu

Antalya Bölge Müdürlüğü Satış ve Pazarlama Süpervizörü Ali Kemal “Zoomlion’un bugünkü açılışında markanın gücünü göstermeye çalıştık. Şu anda Antalya, Burdur ve Isparta bölgelerinden sorumluyum. Antalya Bölge Müdürlüğü yaklaşık 4 dönüm arazi üzerine kurulu bir yerde bulunuyor. Bu alanda 500 metre kapalı alanımız mevcut olmakla birlikte, servis yedek parça deposu da bize ait. Tüm hizmetleri kendi bünyemizde yürütüyoruz. Uzman satış ekibimizi de 2024’de büyütmeyi hedefliyoruz.

Diyarbakır Bölge Müdürlüğü ile faaliyet alanı genişledi

Zoomlion Türkiye’nin 7. bölge müdürlüğü olarak açılan Diyarbakır Bölge Müdürlüğü, 15 Aralık tarihinde renkli bir törenle faaliyete geçti. Davetliler, Diyarbakır’ın özgün dansları ve lezzetleri eşliğinde açılışın keyfini çıkarırken, özel kampanyalarla yeni iş birlikleri de gerçekleşti. Zoomlion Türkiye Diyarbakır Satış Süpervizörü Orçun Orazlı; “Zoomlion olarak ‘müşteriler için sürekli değer yaratmak’ felsefesine bağlı kalarak, Türkiye’deki yapılanmamızı her geçen gün büyütmeye devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Karadeniz Bölgesine hızlı bir giriş

Zoomlion Türkiye, 23 Kasım’da Samsun’da 24 Kasım’da ise Trabzon da gerçekleştirdiği açılış ile Karadeniz Bölgesinde ki 2 bölge müdürlüğüyle dikkatleri üzerine topladı. Karadeniz bölgesindeki ilk büyük yapılanma olan Samsun Bölge Müdürlüğü 1000 metrekare alanda kurulurken; Samsun, Zonguldak, Bartın, Kastamonu, Tokat, Amasya ve Sinop illerine satış, satış sonrası hizmetler, yedek parça deposu olarak hizmet vermeyi amaçlıyor. Açılışı gerçekleşen 1200 metrekare alana kurulu olan Zoomlion Trabzon Bölge Müdürlüğü ise; Trabzon, Rize, Ordu, Giresun, Artvin, Gümüşhane, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Kars, Ağrı, Iğdır ve Ardahan illerine satış, satış sonrası hizmetler ve yedek parça deposu olarak hizmet vermeyi hedefliyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER
Rubble Master, mobil paletli hibrit kırma ve eleme tesisleriyle emisyonu azaltıyor

Rubble Master, mobil paletli hibrit kırma ve eleme tesisleriyle emisyonu azaltıyor

SONRAKİ HABER

SIF İş Makinaları, JCB ürünleriyle pazardaki payını artırmayı hedefliyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share