İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Zoomlion ZS090V Mini Yükleyici artık Türkiye pazarında!

Zoomlion Çalışma Ağırlığı 2998kg, Yükleme Kapasitesi 901kg olan ZS090V (Skeed Steer Loader) mini yükleyici modelinin Türkiye’de satışa sundu. Ege Bölge Satış Sorumlusu Orçun Orazlı yeni ürün ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Orçun Orazlı: Bu ürün mini ekskavatörün kullanım alanlarında onun bir parçası gibi. Tamamlayıcı bir ürün. Mini ekskavatör ile yapılan kazı çalışmalarında kapatma ve yükleme için kullanılıyor. İkincisi çok fazla ataşman takılabiliyor. Debisi yüksek ve farklı amaçlar içinde birçok alanda kullanılıyor. Türkiye de pazar potansiyeli yüksek olan bir ürün. Rakiplere göre serilik, yakıt ve performans olarak daha iyi. Düşük yatırım maliyeti ve düşük işletme maliyeti olan bir ürün. Ürün henüz stoğumuza gelmeden ön siparişler şimdiden alınmaya başlandı.

Marka, Türkiye pazarında önemli bir yerde bulunmaya başladı

2018 yılında Türkiye iştirakini kuran Zoomlion artık Türkiye iş makineleri pazarında fark edilen ve talep edilen bir marka haline geldi. Özellikle ekskavatör satışlarımız ile ciddi bir pazar payı elde ettik. Müşterilerimizin makine kullanımları ile ilgili olumlu geri dönüşler, ek siparişler alıyoruz. Yakın zamanda Türkiye’de 3. Bölge müdürlüğümüzü Ankara’da açtık. İlerleyen günlerde Adana da bir merkez açacağız. Ekibimiz de günden güne büyümeye devam ediyor. Çin menşeli Zoomlion, Dünyanın en büyük 5 iş makineleri üreticisinden biri olarak 54 farklı kategoride 1000’in üzerinde ürün çeşitlilğine sahip. İlerleyen dönemlerde farklı ürün grupları da Türkiye pazarına sunulacaktır.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Volvo ilk orta tonajlı elektrikli ekskavatörü için Avrupa lansmanı yaptı

SONRAKİ HABER

Yanmar Turkey, yeni TNV Serisi dizel motorları ile Automechanika İstanbul 2023’de

BENZER HABERLER
Total
0
Share