Font
Public space

KOMATEK 2024, büyük bir organizasyon ile İstanbul’da gerçekleşiyor

Bu yıl 17. düzenlenen KOMATEK Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı, 29 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde (İFM) iş ve inşaat dünyasındaki ziyaretçilerini ağırlayacak. İMDER ve İSDER destekleriyle KOMATEK 2024, uluslararası düzeyde sektöre yönelik yeni ürün ve hizmetlerin tanıtımında önemli bir rol üstleniyor.

HABER

Sky, Building, Cloud

İş makineleri sektörünü 33 yıldır bir araya getirip aynı zamanda buluşma noktası haline gelen KOMATEK, bu sene tercihini Türkiye'nin en büyük fuar alanı olan İstanbul Fuar Merkezinden (İFM) yana kullandı. 29 Mayıs-1 Haziran tarihlerinde 17. düzenlenecek olan KOMATEK 2024, 35.000 metrekare kapalı ve 10.000 metrekare açık stant alanı ile birçok firmaya ev sahipliği yapacak olup, fuarın organizasyonunu SADA Uzmanlık Fuarları üstlenirken, fuarın ana destekçisi İMDER ve İSDER oldu.

Yeniliklere açık bir fuar KOMATEK 2024

Son yıllardaki global koşullar, çevre bilincinin öne çıkması, motor teknolojilerindeki gelişmeler ve daha temiz yakıtlarla çalışan makineler ile birlikte ortaya çıkan yeni makine ve teknolojiler, kullanıcılar ile sektörün ilgisini çekiyor. Elektrikli ve hidrojenle çalışan motorlar ve Stage 5 motorların tamamı KOMATEK 2024’de yakından incelenebilecek. Fuar, yeni firmalar, makineler, teknolojiler ve yeni yüzlerle misafirlerini ağırlayacak.

Cloud, Sky, Plant, Flag
World, Tower, Poster, Font

İLANDIR

zoomlion kasım ilan