Water resources, Urban design, Swimming pool, Infrastructure, Line, Landscape

Sektör temsilcileri Marble İzmir’de bir araya geldi

Bu yıl 17-20 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Marble İzmir Uluslararası Doğal taş ve Teknolojileri Fuarı’nda firma ziyaretleri gerçekleştirerek en güncel ürünleri görme fırsatı edindik.

FUAR

Bobcat

Hasel İş Makinaları, İzmir Mermer Fuarı’ndaki standında Hyundai ekskavatörlerinin yanı sıra Bobcat telehandler modellerini de sergiledi. Bobcat telehandlerinin özelliklerini Mustafa Çağa’dan dinliyoruz.

Automotive tire, Motor vehicle, Road surface, Cloud, Sky, Wheel, Tread, Asphalt

Baoli

HASEL İstif Makinaları güvencesiyle Türkiye pazarında yer alan Baoli forkliftleri hakkında merak edilenleri öğrendik.

Street light, Sky, Cloud, Plant

BORUSAN CAT

Borusan Cat, İzmir Marble Fuarı’ndaki standında, ziyaretçilerine Boom360 ve VISIONLINK uygulamalarını tanıtırken, CAT980 Blok Handler’ı sergiledi. Yoğun ilgi gören stantta interaktif kazı çalışması yapıldı.

Automotive tire, Motor vehicle, Road surface, Wheel, Sky, Tread, Asphalt

DEVELON

ASKO GLOB ALL temsilciliğinde Türkiye pazarında başarısını sürdüren DEVELON, Marble İzmir’de, DX530LC 7K paletli ekskavatör modeliyle öne çıkıyor.

Mode of transport, Vehicle, Sky, Asphalt

ENKA Pazarlama

İzmir Marble Fuarı’nda yer alan Enka Pazarlama birçok ürününü sergiledi. Standında Hitachi ZX490LCH-7 50 ton sınıfı ekskavatörü ve Hitachi ZW 370 yükleyici modelinin yenilenmiş hali ziyaretçilerin dikkatini çekti.

Mode of transport, Automotive tire, Sky, Cloud, Vehicle, Asphalt

Güriş İş Makinaları Endüstri

Güriş İş Makinaları Endüstri, Marble İzmir Fuarı’nda yerini aldı. Stant alanında hidrolik kaya delici serisi ve kırıcı modeliyle ön plana çıkan firma, inşaat, madencilik ve tarımda kullanılan teleskopik yükleyici modelleriyle de ilgi uyandırdı.

Motor vehicle, Window, Building, Neighbourhood, Tree

XCMG XC998 Mermer Loader

XCMG Türkiye distribütörü HBZ Makina İzmir Marble Fuarı’ndaki yerini aldı. Ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören marka, Türkiye’de bir ilk olan 35 Ton kaldırma kapasiteli XCMG XC998 Mermer Loader’i sergiledi. Fuarda operatör tarafından kullanılan ve tanıtılan XC998, büyük bir ilgi ile karşılaştı.

Land vehicle, Automotive tire, Cloud, Wheel, Sky, Tread

HASEL İstif Makinaları

HASEL İstif Makinaları distribütörlüğünü başarıyla yürüttüğü Baoli forkliftleri İzmir Mermer Fuarı’ndaki yerini aldı. Mermer sektöründe kullanılan Baoli KBD 30 Plus dizel forklift stant alanında ziyaretçilerin ilgisiyle karşılaştı.

Motor vehicle, Automotive tire, Hood, Cloud, Sky, Car, Asphalt

XCMG Akülü Forkliftler

HBZ Makina distribütörlüğünde sergilenen XCMG Akülü Forkliftler İzmir Marble Fuarında oldukça ilgi gören makineler arasında yerini aldı. Ziyaretçiler tarafından ilgi gören Akülü Forkliftler; Lityum İYON Akü özelliği ve akü uydu takip sistemi ile oldukça dikkat çekti.

Hyundai HX500 Serisi

HASEL İş Makinaları standında öne çıkan Hyundai HX500 Serisi ekskavatör, en dikkat çeken modeller arasında yer aldı. Stanttaki modelleri inceleyen ziyaretçiler, stant alanına yoğun ilgi gösterdi.

SANY Türkiye

Sany Türkiye İzmir Marble Fuarı’nda SKT90E ve SY500H paletli ekskavatörünü sergiledi. SANY Türkiye standında sergilenen modeller, yenilikçi özellikleriyle ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Mode of transport, Sky, Cloud, Vehicle, Asphalt, Tire, Wheel

MECALAC

MECALAC’ın, Güney ege ve Akdeniz Distribütörü VRD İş Makineleri de İzmir Marble Fuarı’ndaki stant alanında ürünlerini sergiledi. Ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören marka TLB890 modelini tanıttı. TLB890, pazardaki rakiplerine göre; dar alanlardaki manevra kabiliyeti, yükleme yüksekliği ve minimum yakıt tüketimi ile oldukça dikkat çekiyor.

Mode of transport, Automotive tire, Motor vehicle, Agricultural machinery, Wheel, Tractor, Sky, Tread

KAROC

KAROC, Marble İzmir Fuarı’nda yerini aldı. Çok geniş yelpazede birçok sektörde kullanılan hidrolik ataşmanlar ve kullanılan ekipmanlar dikkat çekti. Stantta hidrolik kırıcılar, yüzey deliciler ve delici saf malzemelerin sergilendiği stant alanında ziyaretçiler büyük yoğun bir ilgiyle karşıladı. Standı inceleyen ziyaretçiler, pazarda yakıt verimliliği ve üstün performansıyla öne çıkan SmartROC serisini yakından inceleme fırsatı buldu.

Automotive tire, Motor vehicle, Public space, Sky, Cloud, Building

Komatsu

Marubeni Dağıtım ve Servis distribütörlüğünde Türkiye pazarında yer alan Komatsu, Marble İzmir Fuarı’nda WA500 ve WA600 serisi lastikli yükleyici modelleriyle öne çıktı.    

Cloud, Sky, Vehicle, Asphalt

Metso LT106 Mobil Çeneli Kırıcı

Marble İzmir Fuarı’nda, “Mermerin Lideri” konseptiyle oldukça dikkat çeken ASCENDUM Standındaki Metso LT106 Mobil Çeneli Kırıcı modeli ile ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

Automotive tire, Motor vehicle, Cloud, Sky, Asphalt

Olimpa İş Makinaları

Fuarda dikkat çeken standıyla yerini alan Olimpa, farklı ekskavatör modellerine uygun 100 kilogramdan 7 tona kadar çeşitli kırıcı modellerini sergiledi. Stant alanında sergilenen kırıcı modelleri ziyaretçiler tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandı.

Automotive tire, Sky, Cloud, Vehicle, Asphalt

Volvo EC500

Ascendum güvencesinde Türkiye pazarına sunulan Volvo EC500 ilk kez Marble İzmir Fuarı’nda sergilendi.

TSM Global

TSM Global, Marble İzmir Fuarı’nda yerini aldı. Standında birçok ürüne yer veren TSM, 7 Serisi Sumitomo SH 500 LHD ağır hizmet tipi ekskavatör, Astra ağır hizmet kamyonu ve Finlay ise fuarda en çok dikkat çeken modellerine yer verdi.

Motor vehicle, Toy, Asphalt

Volvo L220H

Dayanıklılığıyla öne çıkan Volvo L220H müşteriler tarafından da yoğun ilgi görüyor.

Automotive tire, Motor vehicle, Wheel, Sky, Cloud, Tread, Asphalt

Zoomlion Türkiye

Zoomlion Türkiye, Marble İzmir Fuarı’nda düşük yakıt tüketimiyle müşteri memnuniyetinin sağlandığı ZE500G paletli ekskavatör modelini öne çıkarıyor.

Automotive tire, Road surface, Cloud, Sky, Vehicle, Asphalt