İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

HAKKIMIZDA

MAKİNA MARKET

İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor. Müteahhitlerin inşaat çalışmalarında kullandıkları makine ve ekipmanlardan, kamu ve özel sektörün gerçekleştirdiği yatırımlara, sektörün önemli oyuncularıyla yapılan röportajlardan yerli üreticilerin geliştirdiği ürünlere ve hiçbir yerde bulamayacağınız proje haberlere kadar birçok konuyu sayfalarına taşımayı sürdüren dergi, İngiliz ortağı olan KHL Group ile birlikte küresel gelişmelere de yer veriyor. Her geçen gün artan dağıtım ağıyla Türkiye’nin en ücra köşesinde bulunan şantiyelere kadar ulaşan Makina Market, ayrıca www.makina market.com.tr web sitesi, makine.market instagram sayfası ve iş makinem youtube kanalı ile gündemi dijital olarak okuyucuların aktarıyor. 

APA YAYINCILIK

27 yıl önce iş ve inşaat makineleri sektörüne yönelik olarak çıkardığı Makina Market dergisi ile yayıncılık sektörüne giriş yapan Apa Yayıncılık, 6 dergi ile sektördeki büyümesini sürdürüyor. Apa Yayıncılık, 1994 yılından bu yana her sene kendini yenileyerek gerek içerik gerekse de reklamların hedefe ulaşması konusundaki etkisini sürekli artırdı. Özel alanlara yönelik uzmanlık dergileri ile hem okur hem de reklam veren açısından yayınlarını daha verimli kılan Apa Yayıncılık, birçok alanda yapılmayanı yaptı. Birçoğu alanında ilk ve tek olan dergiler, okurların kendi faaliyet alanlarına ait bilgileri bulabileceği bilgi kaynağı niteliği taşıyor. Sadece reklam verenlerin haber ve röportajları ile dergi çıkarma kolaycılığına kaçmayan Apa Yayıncılık, geniş ve deneyimli ekibi ile dergilerini masa başında değil, sahada hazırlayarak farkını ortaya koyuyor.

Kuruluş 1997

Apa Yayıncılık olarak yayın hayatımıza 1997 yılında başladık.

7 Dergi

7 Dergimiz ile sektördeki büyümemizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Sahadan Haberler

Dergilerini masa başında değil, sahada hazırlayarak farkını ortaya koyuyor.

Apa Yayıncılık; İngiltere merkezli, inşaat sektöründe dünyanın en büyük sektörel yayın grubu KHL ile Ortadoğu, Kuzey Afrika, Türki Cumhuriyetler gibi ülkelerde dağıtılan İngilizce Türkçe dergiler ile uluslararası alanda da gücünü gösteriyor. Avrupa’nın en çok takip edilen Almanya merkezli tarım makineleri ve ekipmanları dergisi Profi’yi de bünyesinde bulunduran Apa Yayıncılık, Profi Traktör Türkiye dergisi ile sektöre önemli bir hizmet sunuyor. Apa Yayıncılık, tüm bu yayın tecrübesinin yanı sıra, 2012 yılından bu yana da makine-ekipman sunan firmalarla kullanıcıları bir araya getiren seminerler düzenliyor. Yol teknolojilerinden tünelciliğe, vinç ve proje taşımacılığından, yıkım teknolojilerine kadar birçok alanda ulusal ve uluslararası seminerleri başarı ile gerçekleştiriyor. Gerçekleştirdiği etkinlikleri ve yayımladığı dergileri, işbirliği içinde olduğu önemli uluslararası kuruluşlarla daha verimli hale getiren Apa Yayıncılık, İngiliz ve Alman yayın ortakları ile sektöre her zaman daha fazlasını vermek için çalışıyor. Türkiye’nin ilk vinç, platform ve özel taşımacılık fuarı olan VİPP 2018, Apa Yayıncılık tarafından İstanbul’da başarılı bir şekilde düzenlendi.