İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

140. saatte kurtarılan Muhammed, iş makinesinin kovasına bağlanarak indirildi

Kahramanmaraş’ta yaşanan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremin ardından arama kurtarma çalışmaları çok sayıda kurtarma personeli ve gönüllü çalışmalara ara vermeden devam ediyor. Depremin ardından 140.saatte ulaşılan 27 yaşındaki Muhammed, çalışmada yer alan iş makinesinin ekskavatörün kovasına bağlanarak ilk yardım ekiplerine ulaştırıldı.

Arama kurtarma çalışmalarının devam ettiği deprem bölgesinde, iş makineleri hayati bir öneme sahip. Kurtarma çalışmalarının hızlı bir şekilde ilerlemesi için iş makineleri çok farklı görevlerde kullanılıyor. Kahramanmaraş’taki arama kurtarma çalışmalarının 140. Saatinde 27 yaşındaki Muhammed enkazın zor ulaşılan bir bölümünde bulunuyordu. Enkazın yüksek kısmında olan ekipler, Muhammed’i iş makinesinin kovasına bağlayıp, güvenli bir şekilde aşağıda bulunan ilk yardım personeline teslim etti.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Liebherr Türkiye, bölgede bulunan iş makineleri için “Koordinasyon Merkezi”

SONRAKİ HABER

Türkiye, iş makinelerini deprem bölgesine gönderdi

BENZER HABERLER
Total
0
Share