İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Alpem; filtre ve yakıt temizleme çözümleriyle Komatek’te

Filtre ve yakıt temizleme ürünlerinde müşterilerine avantajlı çözümler sunan Alpem, distribütörlüğünü yaptığı Donaldson, Hifi Filter ve Parker markalarının tüm ürün grupları ile Komatek 2022de yer aldı.

Komatek Fuarı’nda H2-01 numaralı stantta müşterileriyle bir araya geldiklerini ifade eden Genel Müdür Yardımcısı Alper Selver, “Fuarda tedariğini sağladığımız Filtrasyon Çözümleri (Makine Filtre Setleri, Harici Yağ & Yakıt Filtrasyon Çözümleri, Test & Analiz Cihazları, Filtrasyon Hatları, Endüstriyel Filtrasyon Ürünleri), Akışkan Bağlantı Çözümleri (Hidrolik, Termoplastik, Endüstriyel Hortum, Boru Bağlantı Elemanları, Borulama Çözümleri), Hortum Montaj, Temizlik ve Test Ekipmanları ana gruplar olmak üzere iş ortaklarının verimliliğini ve başarılarını artıracak birçok ürün grubunu sergiledik” dedi.

Portföylerine yeni katılan ürün grupları ve markaları ziyaretçilere öncelikli olarak sunduklarını belirten Alper Selver, “Parker’ın Clarcor Grubu’nu satın almasıyla ürün gamımıza yeni dahil olan ve Amerika’da alanında pazar lideri olan markalarımız Baldwin ve Fuel Manager’ı müşterilerimiz ile buluşturduk. Parker iş birliğimiz ile yürüttüğümüz Borulama Çözümleri ürün grubu ile de iş ortaklarımıza hidrolik tesisatlarında komple çözümler sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Fuara boyunca stantlarını ziyaret eden müşterileri birçok sürpriz avantajlar sunduklarına dikkat çeken Selver, “Değerli ziyaretçilerimiz, standımızda alanında yetkin temsilcilerimiz ile buluşma fırsatına sahip oldu ve birçok eğitici materyale ulaşım sağlayabildi. Bunların yanında satış faaliyetlerimiz ise fuara özel sağladığımız indirim ve destekler ile devam ediyor. Ekibimizle birlikte ziyaretçilerimizin fuardan maksimum faydalanabilmeleri için teknik destek de sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Acarlar Makine Komatek’te!

SONRAKİ HABER

Çatalkaya Makina, düşük emisyonlu Deutz motorlarını Komatek’te tanıttı

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Mecalac, dönüm noktasını kutluyor

Mecalac, şantiye üretim hattındaki 70. yılını kutlayan damperli kamyon serisiyle bu yıl önemli bir dönüm noktasına imza atıyor.…
Total
0
Share