İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Alpem; filtre ve yakıt temizleme çözümleriyle Komatek’te

Filtre ve yakıt temizleme ürünlerinde müşterilerine avantajlı çözümler sunan Alpem, distribütörlüğünü yaptığı Donaldson, Hifi Filter ve Parker markalarının tüm ürün grupları ile Komatek 2022’de yer alıyor.

Komatek Fuarı’nda H2-01 numaralı stantta müşterileriyle bir araya geleceklerini ifade eden Genel Müdür Yardımcısı Alper Selver, “Fuarda tedariğini sağladığımız Filtrasyon Çözümleri (Makine Filtre Setleri, Harici Yağ & Yakıt Filtrasyon Çözümleri, Test & Analiz Cihazları, Filtrasyon Hatları, Endüstriyel Filtrasyon Ürünleri), Akışkan Bağlantı Çözümleri (Hidrolik, Termoplastik, Endüstriyel Hortum, Boru Bağlantı Elemanları, Borulama Çözümleri), Hortum Montaj, Temizlik ve Test Ekipmanları ana gruplar olmak üzere iş ortaklarının verimliliğini ve başarılarını artıracak birçok ürün grubunu sergiliyor olacağız” dedi.

Alper SELVER – Alpem Genel Müdür Yardımcısı

Portföylerine yeni katılan ürün grupları ve markaları ziyaretçilere öncelikli olarak sunmayı planladıklarını belirten Alper Selver, “Parker’ın Clarcor Grubu’nu satın almasıyla ürün gamımıza yeni dahil olan ve Amerika’da alanında pazar lideri olan markalarımız Baldwin ve Fuel Manager’ı müşterilerimiz ile buluşturacağız. Yeni ürün grubumuz, Yine Parker iş birliğimiz ile yürüttüğümüz Borulama Çözümleri. Bu grubumuzla beraber tamamlanan ürün çeşitliliğimiz ile iş ortaklarımıza hidrolik tesisatlarında komple çözümler sunacağız” ifadelerini kullandı.

Fuara boyunca stantlarını ziyaret eden müşterileri birçok sürpriz avantajların beklediğine de dikkat çeken Selver, “Değerli ziyaretçilerimiz, standımızda alanında yetkin temsilcilerimiz ile buluşma fırsatına sahip olacak ve birçok eğitici materyale ulaşım sağlayabileceklerdir. Bunların yanında satış faaliyetlerimiz ise fuara özel sağladığımız indirim ve destekler ile devam edecektir. Ekibimizle birlikte ziyaretçilerimizin fuardan maksimum faydalanabilmeleri için teknik destek de sağlayacağız. Bunun yanında ziyaretçilerimize fuara özel olarak hazırladığımız hediyelerimizi sunuyor olacağız” şeklinde konuştu.

Son olarak Komatek Fuarı ile ilgili beklentilerini de dile getiren Alper Selver, “İnsanlık olarak kötü bir pandemi süreci geçiriyoruz. Bu süreçte iş ortaklarımızla eskisi gibi görüşme şansı bulamadık. Pandeminin bir nebze daha hafif seyrettiği şu dönemde iş ortaklarımızla eskiden olduğu gibi bir araya gelmek, değerli misafirlerimizle fikirlerimizi paylaşmak, eski günlerdeki güçlü ilişkilerimizi devam ettirmek olacaktır” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Acarlar Makine Komatek’te yükseliyor!

SONRAKİ HABER

Acarlar Makine Komatek’te!

BENZER HABERLER
Devamını Oku

HİDROMEK, Komatek 2024’te ilgi odağı oldu

Avrasya’nın en büyük iş, inşaat, istif makineleri fuarı Komatek 2024 katılımcılarından HİDROMEK, fuarın en geniş standında, ürün gruplarının…
Total
0
Share