İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

ARSLANLAR, HASEL GÜVENCESİYLE SUNULAN HYUNDAI’DAN VAZGEÇMİYOR!

MERMER VE AGREGA ÜRETİMİNDE HYUNDAİ İŞ MAKİNALARI’NI TERCİH EDEN ARSLANLAR, HYUNDAI MAKİNELERİNİN PERFORMANSI VE HASEL’İN GÜVENİLİR SATIŞ SONRASI HİZMETLERİYLE FAALİYETLERİNİ ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR. FİRMA, İZMİR’DEKİ MERMER OCAĞINDA İSE HYUNDAI MARKA EKSKAVATÖRLER VE MARBLE SERİSİ YÜKLEYİCİ İLE VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIYOR.

 

1992 yılında mıcır ve agrega üretimi ile faaliyetlerine başlayan Arslanlar, 2010 yılı itibari ile iş ağını genişleterek, üretim alanlarına mermer ocaklarını da ekledi. Kısa süre içerisinde doğal taş sektöründe önemli işlere imza atan firma, İzmir’de işletmeciliğini üstlendiği Silver River mermer ocağındaki blokları; Çin, Hindistan, İtalya ve Tayvan’a, levhaları ise Amerika ve Avrupa ülkelerine ihraç ediyor. Mermer üretiminde güçlü makine parkı ve tecrübeli bir ekibe sahip olan firma, yüksek üretim kapasitesi ile çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

 

MERMER VE AGREGA ÜRETİMDEKİ TEK TERCİH: HYUNDAI

Mıcır ve agrega üretimindeki makine tercihini Hyundai İş Makinaları’ndan yana kullanan Arslanlar, taş ocağı ve tesislerinde R380LC-9, R290LC-9 ve R210LC-9 paletli ekskavatörleri ve yükleme sahasında kullandığı HL760-9 lastikli yükleyici ile üretimlerine başlamıştı. Mermer üretimine geçiş yaptıktan sonrada Hyundai İş Makinaları ile yoluna devam eden Arslanlar, mermer üretiminde R480LC-9 ve R520LC-9 paletli ekskavatörler ile mermer ocaklarına özel HL780-9 Marble serisini tercih etti.

 

HEM ÜRÜN HEM DE SSH MEMNUNİYETİ

Hem mermer hem de mıcır ve agrega üretiminde Hyundai İş Makinaları tercihi hakkında değerlendirmede bulunan firmanın Kurucu Ortağı Hasan Arslan, hem Hyundai ürünlerinin performansından hem de Hasel İş Makinaları’nın Satış Sonrası Hizmetleri’nden (SSH) memnun olduklarını dile getirdi.

 

 

“MAKİNELERİN PERFORMANSLARI BEKLENTİLERİMİZİ FAZLASIYLA KARŞILADI”

Sektörde 20. yılını dolduran ve Arslanlar’ın Silver River ocağında müdürlük görevini yürüten Savaş Temur ise Hyundai ekskavatörleriyle ocak içinde blok devirmenin yanında ripper ile söküm ve yıkım yaptıklarını, bu noktada makinelerin performanslarının beklentilerini fazlasıyla karşıladığını söyledi. Ocakta kullanılan HL780-9 Marble’ın ise mermer kovası ve blok çatalı ile yüksek bir yükleme kapasitesi sağladığını kaydeden Savaş Temur, ağır mermer bloklarının yükünü çeken ön ve arka akslar ile makinedeki standart yağ soğutucusu özelliğinin aksların ömrünü uzattığını dile getirdi.

 

YEDEK PARÇA VE BAKIM MALİYETİ

Makinedeki hidrolik olarak kilitlenebilen diferansiyel ve patinajı engelleyen sistem ile ocaktaki eğimli arazi koşullarında daha verimli bir performans elde ettiklerini anlatan Temur, son olarak Hyundai markasının yedek parça ve bakım maliyetlerinin diğer markalara göre daha avantajlı olduğunu, satış sonrası hizmetlerde de markanın Türkiye distribütörü Hasel İş Makinaları’nın güçlü ekip tecrübesinden faydalandıklarını iletti.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

TETAŞ, İSTİF MAKİNELERİ PAZARINDA HYUNDAI VE ZOOMLION İLE DİKKAT ÇEKİYOR

SONRAKİ HABER

MUTLU BAYRAMLAR

BENZER HABERLER
Total
0
Share