İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

ASKO Glob All, temsil ettiği markalar ile Komatek 2024’te beğeni topladı

Türkiye iş makinesi pazarının önde gelen firmalarından olan ASKO Glob All, Komatek 2024’te temsilciliği üstlendiği Develon, Bobcat, Mitsubishi ve Rubble Master markalarının güncel modellerini sergiledi. Fuar boyunca makine modellerinin ziyaretçilerin yoğun ilgisini ve beğenisini kazandığını söyleyen ASKO Glob All Pazarlama Yöneticisi Arda Uzel, Markalarımızın üst düzey yöneticilerini standımızda ağırladık. Bu doğrultuda Fuar boyunca yeni iş birliği olanaklarına erişirken müşterilerimiz ile doğrudan iletişim kurabildik” sözlerini kullandı.

300’ün üzerinde katılımcının yer aldığı Komatek 2024’te ASKO Glob All, güncel modelleri ve müşteri memnuniyetini destekleyen hizmet çözümleriyle fuar ziyaretçilerinin dikkatini çekti. Komatek 2024’ün ASKO Glob All bünyesi altındaki yeni markaları tanıtmakta önemli bir fırsat olduğuna değinen ASKO Glob All Pazarlama Yöneticisi Arda Uzel, “ASKO Glob All olarak, iş ve istif makineleri pazarında Türkiye temsilcisi olduğumuz Develon marka ekskavatör ve lastikli yükleyiciler, Bobcat marka forkliftler, Rubble Master marka mobil kırma ve eleme tesisleri ile Mitsubishi marka forklift ve depo içi ekipmanlarını, Komatek 2024 fuarında ziyaretçilerimizin beğenisine sunduk” ifadelerini kullandı.

Arda UZEL – ASKO Glob All Pazarlama Yöneticisi

“Develon, güvenilirlik ve dayanıklılık taleplerine tam cevap veriyor”

Komatek 2024’te sergiledikleri ürün ve hizmetlerin müşterilerin yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını belirten ASKO Glob All Pazarlama Yöneticisi Arda Uzel, 14 tondan 53 tona kadar Develon ekskavatör ve lastikli yükleyicilerin, ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılandığını ve Develon marka ürünlerin; sağlam şasi ve güçlü hidrolik sistemiyle, makine kullanıcılarının güvenilirlik ve dayanıklılık taleplerine tam cevap verdiğini vurguluyor.

Yeni nesil ürünlerde verimlilik ve konfor öne çıkıyor

Güncel ürünlerin yanında yenilikçi çözümlerinde fuar ziyaretçilerinin dikkatini çektiğini ifade eden Arda Uzel, “Ürünlerimizde bulunan Akıllı Kontrol Sistemleri, yakıt verimliliğini artırırken operasyonel verimliliği de maksimize etmeye yardımcı oluyor” diyerek sözlerine şu şekilde devam etti: “Bir önceki nesle göre geliştirilmiş operatör konforu, geniş ve ergonomik kabin tasarımı, kullanıcılarımıza daha rahat bir çalışma deneyimi sunuyor. Bu özellikler, müşterilerimizin işlerini daha verimli bir şekilde yürütmelerine olanak sağlıyor ve ürünlere olan ilgilerini artırıyor. Ayrıca, Rubble Master Kırma ve Eleme tesislerine gösterilen ilgiden de çok memnun kaldık. Standımızda sergilediğimiz RM120X mobil kırıcı, tüm diğer Rubble Master modellerinde olduğu gibi endüstrideki en iyi kapasite/ağırlık oranına sahip olduğu için oldukça beğenildi. Boyutları, nakliye ve beslemeyi kolaylaştıracak şekilde dizayn edilen RM120X, düşük yakıt tüketimi ve kolay işletilebilmesi öne çıkan özellikleri arasında bulunuyor” diye konuştu.

“Doosan ve Bobcat marka dizel ve elektrikli forkliftler yoğun ilgi gördü”

Temsil ettikleri markaları anlatmak için fuar ve organizasyonların önemli bir konumda yer aldığına değinen Arda Uzel, 20 yıla aşkın süredir Türkiye pazarında satış ve satış sonrası hizmetler çözümleri sundukları Doosan forkliftlerin 2024 yılı başında marka ismini Bobcat olarak değiştirme kararı aldığını belirtiyor. Bu değişimi müşterilerine en doğru şekilde anlatmak için Komatek’in önemli bir buluşma noktası olduğunu belirten Uzel, “Standımızda 1.5 tondan 9 tona kadar sergilediğimiz Doosan ve Bobcat marka dizel ve elektrikli forkliftler yoğun ilgi gördü. Yeni marka ismi Bobcat ile sergilediğimiz forkliftler, yüksek performansları ve dayanıklılıklarıyla dikkat çekti. Ziyaretçiler, Bobcat markası altında sunulan forkliftlerin sunduğu avantajları yakından inceleme fırsatı buldular. Ayrıca, Bobcat yetkilileri, ürünlerle ilgili teknik bilgileri ve yenilikçi özellikleri de detaylı bir şekilde anlatarak standımıza gelen ziyaretçileri bilgilendirdi” dedi.

Mitsubishi forklift ve depo içi ekipmanlar, müşterilerin beğenisini kazandı

ASKO Glob All standında yer alan Mitsubishi forklift ve depo içi ekipmanlarının da ziyaretçiler tarafından incelendiğini belirten Arda Uzel, 2024 yılında distribütörlüğünü üstlendikleri Mitsubishi forklift ve depo içi ekipman modellerini de fuarla birlikte ilk kez müşterilerin beğenisine sunduklarını ifade etti. Uzel, konuşmasının devamında “Standımızda, 1.6 tondan 5.5 tona kadar elektrikli ve dizel forkliftlerin yanı sıra akülü transpaletler, istifleyiciler, reach truck ve platformlu istifleyiciler gibi çeşitli depo içi ekipmanlarını sergiledik. Mitsubishi ürünler, depo ve lojistik işletmelerindeki verimlilikleri ve güçlü performanslarıyla müşterilerimizin beğenisini kazandı. Komatek 2024, yeni iş birliğimizi müşterilerimize tanıtmak ve ürünlerimizi sergilemek için mükemmel bir fırsat oldu. Yurt dışından fuarımızı ziyarete gelen Mitsubishi yetkilileri, fuar boyunca ziyaretçilere ürünler hakkında detaylı bilgi aktardılar. Misafirlerimizin soruları yanıtlanırken aynı zamanda uygulamalı demo gösterimleri de gerçekleştirildi” ifadelerine yer verdi.

“Müşterilerimiz ile doğrudan iletişim kurabildik”

Fuar süresince kurulan iletişimin, faaliyetlerine önemli katkılar sağladığını vurgulayan Uzel, “Develon, Bobcat, Mitsubishi ve Rubble Master markalarının üst düzey yöneticilerini standımızda ağırladık. Fuara üst düzey yöneticilerin katılımı, standımıza ve sunduğumuz ürün ve hizmetlere olan güveni pekiştirdi. Ayrıca fuar boyunca yaşadığımız en önemli anlardan biri, ünlü oyuncu Şevket Çoruh’un standımızı ziyaret etmesiydi. Bu beklenmedik ziyaret, standımıza olan ilgiyi artırdı ve fuar boyunca olumlu bir atmosfer oluşturdu” sözlerini kaydetti.

Komatek 2024, yeni iş ilişkileri kurma fırsatı sundu

Komatek 2024’ü memnun bir şekilde tamamladıklarını söyleyen Arda Uzel, “Fuar boyunca, yeni iş olanakları keşfetme ve potansiyel müşterilere ürün ve hizmetlerimizi en iyi şekilde aktarma fırsatı bulduk. Standımızda sergilediğimiz ürünlerle ilgilenen ziyaretçilerle yoğun etkileşimlerde bulunduk ve mevcut müşterilerimizle yeni iş fırsatlarını görüştük. Müşterilerimizin ürünlerimize ve hizmetlerimize gösterdiği ilgi ve olumlu geri bildirimler, fuarın başarısını daha da artırdı. Komatek 2024 ile yeni iş ilişkileri kurma ve mevcut bağlantılarımızı güçlendirme fırsatı bulduğumuz için de memnuniyet duyuyoruz. İlerleyen dönemlerde sektörümüze daha fazla katkıda bulunmak ve yenilikçi çözümler sunmak adına çalışmalarımıza devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

HİDROMEK, Komatek 2024’te ilgi odağı oldu

SONRAKİ HABER

Dünyanın en büyük 50 iş makinesi üreticisi açıklandı

BENZER HABERLER
Devamını Oku

HİDROMEK, Komatek 2024’te ilgi odağı oldu

Avrasya’nın en büyük iş, inşaat, istif makineleri fuarı Komatek 2024 katılımcılarından HİDROMEK, fuarın en geniş standında, ürün gruplarının…
Total
0
Share