İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Borusan Cat, 30. yaşını özel bir etkinlikle kutladı

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 22 Mayıs Çarşamba günü, Borusan Cat Gebze Kampüsü’nde gerçekleştirdiği etkinlikle kuruluşunun 30. yıl dönümünü kutladı. Borusan Cat İcra Kurulu Başkanı Özgür Günaydın’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte, Borusan Grubu ve Borusan Cat üst düzey yöneticileri, Caterpillar yöneticileri, müşteriler ve iş ortakları bir araya geldi.

“Daha İyi Bir Dünya İçin Çözüm Üretiriz” şirket amacı ile operasyonlarını Türkiye’nin yanı sıra Kafkasya ve Orta Asya’da sürdüren Borusan Cat, 30. kuruluş yılını özel bir etkinlikle kutladı. Borusan Cat İcra Kurulu Başkanı Özgür Günaydın’ın ev sahipliğinde, Caterpillar İnşaat Endüstrisi’nden Sorumlu Grup Başkanı Tony Fassino ve Caterpillar Orta Asya Bölge Lideri Azamat Shimgambayev katılımlarıyla Borusan Cat Gebze Kampüsü’nde gerçekleşen etkinlikte, şirketin 1994’ten bu yana güçlenerek büyüyen yolculuğunu anlatan 30. yıl filminin gösterimi yapılırken konuklar etkinlik için hazırlanan özel alanda Borusan Cat’in ürün ve hizmetlerini deneyimledi. Etkinlik, Komponent Revizyon Merkezi gezisi ile noktalandı.

“30 yıllık mirasımızdan aldığımız güçle geleceğe hazırlanıyoruz”

Borusan Cat İcra Kurulu Başkanı Özgür Günaydın, etkinlikte yaptığı konuşmasında Borusan Cat’in, 80.yılını kutlayan Borusan Grubu’nun desteği ve önümüzdeki yıl 100. yılını kutlayacak Caterpillar’ın duyduğu güvenle yoluna emin adımlarla devam ettiğine değinirken, “30 yıllık tarihimizde başardıklarımız bizim için büyük bir gurur kaynağı olmasını dile getiriyor.Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını kutlarken bu miras ve 30 yıllık tarihimizden aldığımız güçle geleceğe hazırlanıyoruz. İnsan odaklı bir kurum kültürü ve toplumsal gelişim hayaliyle sürdürülebilir bir geleceğe ilham olmak istiyoruz. Hedefimiz yarının ihtiyaçlarını bugünden öngörüp, yenilikçi çözümlerle ülkemize değer katmak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor. Borusan Grubu’nun; iklim, insan, inovasyon çatısı altındaki hedeflerine bağlı kalarak grubumuzu ‘en az 200 yıllık bir şirket’ olma hedefine ulaştıracak projeler üretmeye devam edeceğini hedefliyor. Borusan Cat olarak, ‘Daha İyi Bir Dünya İçin Çözüm Üretiriz’ şirket amacıyla 30 yılda çok yol kat ettiğini ve daha yolun başında olduğunu dile getirdi.

Özgür GÜNAYDIN – Borusan Cat İcra Kurulu Başkanı

Konuklar Gebze kampüsünde keyifli bir gün geçirdi

Borusan Cat Gebze Kampüsü’nde konuklar etkinlik çadırında ağırlandı. Çadırın içine kurulan özel alanlarda misafirler, Borusan Cat’in çözüm ortağı olma hedefiyle dönüştürdüğü interaktif iş yapışındaki hizmet ve çözümlerini deneyimleme imkanı buldu. Etkinlik, Borusan Cat’in 30. yıl dönümüne özel hazırladığı filmin gösterimi ile başladı. Film gösteriminin ardından Borusan Cat İcra Kurulu Başkanı Özgür Günaydın ve Caterpillar yöneticisinin konuşmaları ile şirketin 30 yıllık yolculuğuna ve gelecek vizyonuna ışık tutulduktan sonra; Komponent Revizyon Merkezi gezisi ile gün tamamlandı.

Caterpillar İnşaat Endüstrisi’nden Sorumlu Grup Başkanı Tony Fassino ise konuşmasında, Borusan Cat ile 30 yıldır başarılı şekilde devam eden iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken; “Borusan Cat son yıllarda gerçekleştirdiği dönüşümle sadece dijital ve teknolojik alanlarda değil, distribütörlük modelimizin gelişimine de liderlik ediyor. Tüm dünyada yüzlerce distribütörü olan küresel bir şirket olan Caterpillar’da, Borusan Cat’in işimize getirdiği yenilikleri takip etmekten büyük memnuniyet duyuyor, bu sürece katkı veren tüm ekiplerini tebrik ediyoruz” dedi. Fassino, başarılarıyla Caterpillar dünyasında çok özel bir yer edindiğine değindiği Borusan Cat’e bir kutlama plaketi sundu. Plaketi, Borusan Cat Ailesi adına Özgür Günaydın kabul etti.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

SİF İş Makinaları, yeni lastikli yükleyici modellerini Adana’da tanıttı

SONRAKİ HABER

Bomag, iş ortaklarıyla Ankara’da buluştu

BENZER HABERLER
Devamını Oku

HİDROMEK, Komatek 2024’te ilgi odağı oldu

Avrasya’nın en büyük iş, inşaat, istif makineleri fuarı Komatek 2024 katılımcılarından HİDROMEK, fuarın en geniş standında, ürün gruplarının…
Total
0
Share