İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

CONSTMACH, kapsamlı çözümleriyle ilk kez Komatek 2024’te yerini alıyor

Türkiye’nin önde gelen beton santrali, kırıcı ve beton blok makinesi üreticilerinden CONSTMACH, Komatek 2024 Fuarı’nda yerini alıyor. Fuara ilk kez katılacak olan firma, Komatek’te sergilemek üzere; 100 m³/h üretim kapasiteli mobil beton santrali, 120 – 150 t/h üretim kapasiteli mobil konkasör, 1 m³ planet mikser, 45 – 80 t/h üretim kapasiteli susuzlandırma eleği ve hidrosiklon ve 200 – 300 t/h üretim kapasiteli dik milli kırıcı ürünlerini, A501 numaralı standında müşterilerine sunacak.

CONSTMACH, kuruluşundan bu yana yurt dışı odaklı bir politika izleyerek üretmiş olduğu makinelerini dış ülkelere ihraç ederek birçok ülkenin pazarında bilinen bir marka olarak öne çıkıyor. Son bir yıldır Türkiye pazarına odaklanan firma, Komatek 2024’te kaliteli ürün gamını müşterilerine sunmayı hedefliyor. Fuara ilk kez katılacak olan CONSTMACH, Salon A’daki A501 standında; 100 m³/h üretim kapasiteli mobil beton santrali, 120 – 150 t/h üretim kapasiteli mobil konkasör, 1 m³ planet mikser, 45 – 80 t/h üretim kapasiteli susuzlandırma eleği ve hidrosiklon ve 200 – 300 t/h üretim kapasiteli dik milli kırıcı modellerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Fuarda çeşitli ürün grupları yer alacak

Çimento siloları, eleme ve yıkama tesisleri, mobil kırıcılar olmak üzere CONSTMACH birçok farklı ürün çeşidiyle sektörde öne çıkan firmalar arasında yer alıyor. Firma, ürünlerini İzmir ve Türkiye’de bulunan 4 farklı fabrikasında üreterek 6 kıtada 85’den fazla ülkeye ihraç ediyor. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan CONSTMACH,

Kalite odaklı üretim ve hizmet sürecini her geçen gün daha fazla geliştirmeye devam ediyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

“New Holland B115D kazıcı yükleyici, misafirlerimiz tarafından büyük beğeni topladı”

SONRAKİ HABER

Çatalkaya Makina, Komatek 2024’te distribütörü olduğu DEUTZ motorlarını tanıtmaya hazırlanıyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

HİDROMEK, Komatek 2024’te ilgi odağı oldu

Avrasya’nın en büyük iş, inşaat, istif makineleri fuarı Komatek 2024 katılımcılarından HİDROMEK, fuarın en geniş standında, ürün gruplarının…
Total
0
Share