İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

HANÇERLER BETON’UN İŞ MAKİNESİNDEKİ TEK TERCİHİ: HYUNDAI

DENİZLİ’DE HAZIR BETON ÜRETİMİ VE TAŞ OCAĞI İŞLETMECİLİĞİ YAPAN HANÇERLER BETON, HASEL İŞ MAKİNELERİ’NDEN SATIN ALDIĞI HYUNDAI 380LC-9 PALETLİ EKSKAVATÖR İLE İŞ YÜKÜNÜ HAFİFLETTİ. SON 1 YIL İÇİNDE HYUNDAI MARKA 2 ADET EKSKAVATÖR VE 1 ADET LASTİKLİ YÜKLEYİCİYİ PARKINA KATAN FİRMA, YOĞUN TEMPODA 7/24 ÇALIŞAN HYUNDAI MAKİNELERİNİN GÜCÜ VE PERFORMANSIYLA FAALİYETLERİNİ HIZ KESMEDEN SÜRDÜRÜYOR.

 

Hazır beton üretimi alanında önemli işlere imza atan Hançerler Beton, bir yıl önce bünyesine kattığı taş ocağıyla faaliyet alanlarını genişletiyor. Giderek artan iş yükünün ağırlığını ise Hasel İş Makinaları güvencesiyle parkına kattığı Hyundai ekskavatörleri ve lastikli yükleyicileriyle hafifletiyor. Makina Market olarak firmanın ortaklarından Fehmi Hançer ile bir araya gelerek, Hançerler Beton’un faaliyetlerini ve iş makineleri tercihlerini konuştuk.

 

Fehmi HANÇER – Hançerler Beton Ortağı

“İŞ SEVEREK YAPILDIĞINDA ZORLUKLAR KOLAYLIKLA AŞILABİLİYOR”

Yaptıkları işin zorluklarını anlatan Fehmi Hançer, “Çoğunlukla inşaat sektöründe faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Ufak çapta tekstil alanında da bir iş ortaklığımız var. Bunun dışında hazır beton tesisimiz ve 1 yıl önce bünyemize kattığımız taş ocağımızda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her sektörde olduğu gibi inşaat sektörünün de kendi içinde zorlukları var. Fakat sevilerek yapıldığında tüm zorluklar kolaylıkla aşılabiliyor. Bizim sektörümüzde personel takibi, tertibi ve düzenini sağlamak her zaman sorun oluyor. Fakat personelimize işi sevdirdikten sonra hiçbir sorunla karşılaşmıyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

24 SAAT ARALIKSIZ ÇALIŞAN MAKİNELER!

Hem beton üretiminde hem de taş ocağındaki çalışmalar sırasında iş makinelerini yoğun olarak kullandıklarına dikkat çeken Fehmi Hançer, makine seçiminin kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, makine tercihinde dikkat ettikleri konuları şu şekilde sıraladı: “Marka seçimi yaparken öncelikle servis, satış temsilcisinin bize yakınlığı ve makinenin ikinci el piyasasına dikkat ediyoruz. Çünkü makinelerle sürekli olarak yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Hatta son zamanlarda makinelerde neredeyse 24 saat çalışmaya başladı. Dolayısıyla makineler ile belirli bir çalışma süresini doldurduktan sonra ikinci el olarak satmak istediğimizde zorluk yaşamak istemiyoruz. Ayrıca aldığımız makinelerin bizi yarı yolda bırakmaması gerekiyor. Sağlamlık ve dayanıklılık bizim açımızdan önemli bir konu. Bu sebeple isteklerimizi karşılayan Hyundai ile de yıllardır süren bir dostluğumuz var. Bu sebeplerden dolayı Hasel İş Makinaları ve Hyundai markasını tercih ediyoruz” dedi.

 

TEK MARKA TERCİHİ HYUNDAI

Hançerler Beton’un makine parkı hakkında da bilgi veren Fehmi Hançer, “Parkımızda şu anda 3 tanesi Hyundai markasına ait olmak üzere toplam 10 adet iş makinesi bulunuyor. Hyundai’nin makinelerinin performansından ve Hasel’in servis ve satış sonrası hizmetlerinden çok memnunuz. Daha önce de belirttiğim gibi makineler, son zamanlarda 24 saat durmadan çalışıyor. Bu yoğun tempoya rağmen her zaman tam güç ve tam performans sergiliyorlar. Bu sebeplerden dolayı son 1 yılda parkımızı 3 adet makine ile güçlendirdik. Bu yatırımda da tercihimizi Hyundai’den yana kullandık. Parkımızda yer alan Hyundai HL770-9 lastikli yükleyici ve Hyundai 380LC-9 paletli ekskavatör ile gücümüz arttı” şeklinde konuştu.

 

 

KALİTELİ SERVİS HİZMETLERİ

Hyundai’nin makine kalitesinin yanı sıra Hasel’den aldıkları satış sonrası hizmetlerden de son derece memnun olduklarını dile getiren Fehmi Hançer, “Yetkili arkadaşlara ihtiyaç duyduğumuzda en kısa sürede bize destek oluyorlar. Özellikle servis konusunda da kaliteli hizmet veriyorlar. Bize sundukları kaliteli hizmetten dolayı Hasel İş Makinaları’na teşekkür ederiz” dedi.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

1915 ÇANAKKALE KÖPRÜSÜ ADIM ADIM TAMAMLANIYOR

SONRAKİ HABER

GÜL AİLESİ’NİN ACI GÜNÜ

BENZER HABERLER
Total
0
Share