İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

HASEL Grup – Linde MH iş ortalığı Türkiye pazarında güç kazanıyor

EMEA bölgesi distribütörleri, Linde MH yöneticileri ile birlikte HASEL Grup Genel Müdürlük binasını ziyaret etti. HASEL’i ziyaret eden misafirler, Doğu Avrupa, Afrika ve Orta Doğu bölgesinin hem satış hem de tecrübe olarak öne çıkan firması ve Türkiye pazarı hakkında detaylı bilgiler aldılar.

Türkiye başta olmak üzere Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde; satış, servis ve yedek parça çözümleri dahil olmak üzere birçok alanda hizmet veren, yüksek performanslı çözümler geliştiren HASEL Grup, başarılı çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Türkiye pazarındaki gelişmeler değerlendirildi

HASEL’in Türkiye’de uzun yıllardır distribütörlüğünü yaptığı forklift ve depo ekipmanları üreticilerinden Linde MH, Avrupa’nın önde gelen firmalar arasında yer alıyor. Bu doğrultuda, EMEA bölgesi temsilcileri Linde MH yöneticileri ile birlikte HASEL’in Genel Müdürlüğünü ziyaret ederek Türkiye pazarındaki gelişmeleri değerlendirdi. Ziyaretçiler aynı zamanda çalışma alanlarını da gezerek HASEL’in iş modelini daha yakından inceledi. Toplantı, HASEL Grup Yönetim Kurulu Başkanı Halit Soybelli ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Kemal Soybelli öncülüğünde gerçekleşerek ziyaretçiler ile büyük bir dikkatle takip edildi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

XCMG, dünya çapındaki 2023 yılı mali sonuçlarını açıkladı

SONRAKİ HABER

Türkiye iş makinesi sektörü, 2024 yılı Nisan satışları açıklandı

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share