İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

HASEL İŞ MAKİNALARI, YETKİLİ SERVİSLERİ İLE BULUŞTU

HASEL İŞ MAKİNALARI, ANTALYA’DA DÜZENLENEN “YETKİLİ SERVİSLER YILLIK BULUŞMASI” KAPSAMINDA SERVİSLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ. 18 YETKİLİ SERVİSİN KATILDIĞI ETKİNLİKTE HASEL VE HYUNDAI’NİN GÜÇLÜ YETKİLİ SERVİS AĞIYLA MÜŞTERİLERİNE KALİTELİ VE EKSİKSİZ HİZMET SUNMAYA DEVAM EDECEĞİNE DİKKAT ÇEKİLDİ.

Dünyanın en büyük iş makineleri üreticilerinin arasında yer alan Hyundai’nin Türkiye distribütörlüğünü yürüten Hasel İş Makinaları, 26-28 Kasım tarihinde Antalya’da gerçekleştirilen “Yetkili Servisler Yıllık Buluşması” etkinliğinde servisleri ile buluştu. Pandemi nedeniyle ilk kez bir araya gelinen ve iki gün süren etkinlikte yetkili servislerle 2021 yılının performansları ve 2022 yılının hedefleri gözden geçirildi. 32 katılımcı yetkili servis olmak üzere toplam 50 katılımcının yer aldığı etkinlikte psikolog, yazar ve televizyon programcısı olarak tanınan Prof. Dr. Üstün Dökmen tarafından kişisel gelişim eğitimi verildi. Gala yemeği ile sona eren toplantıda Hasel ve Hyundai’nin güçlü yetkili servis ağıyla müşterilerine kaliteli ve eksiksiz hizmet sunmaya devam edeceğine dikkat çekildi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

NUH ÇİMENTO, DİZEL İŞ MAKİNELERİNİ ELEKTRİKLİYE DÖNÜŞTÜRÜYOR

SONRAKİ HABER

ELEKTRİKLİ VE YÜKSEK KAPASİTELİ İŞ MAKİNELERİ, LİNYİT SAHASINDA GÖREV BAŞINDA!

BENZER HABERLER
Total
0
Share