İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

HİDROMEK DOZER BIÇAKLI HMK 230 LC PALETLİ EKSKAVATÖR

DÜZCE’DE HAFRİYAT BAŞTA OLMAK ÜZERE BİRÇOK FARKLI PROJEDE YER ALAN BAŞER İNŞAAT, HİDROMEK’TEN TALEP ETTİĞİ DOZER BIÇAKLI HMK 230 LC PALETLİ EKSKAVATÖRÜ PARKINA KATTI.

DÜZCE’DE HAFRİYAT BAŞTA OLMAK ÜZERE BİRÇOK FARKLI PROJEDE YER ALAN BAŞER İNŞAAT, HİDROMEK’TEN TALEP ETTİĞİ DOZER BIÇAKLI HMK 230 LC PALETLİ EKSKAVATÖRÜ PARKINA KATTI. HİDROMEK’İN TALEPLERİNE KISA SÜREDE CEVAP VERMESİNDEN VE MAKİNE KALİTESİNDEN SON DERECE MEMNUN KAL AN FİRMA, 2023 YILINA KADAR TÜM FİLOSUNU HİDROMEK’E ÇEVİRMEYİ HEDEFLİYOR.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

MAKİMSAN'IN GREYDER TERCİHİ/ JOHN DEERE 670 GP

SONRAKİ HABER

Çiçekmersan Mermer'in yükü ''HYUNDAI''nin omuzlarında

BENZER HABERLER
Devamını Oku

NUH ÇİMENTO, İŞ MAKİNELERİNİ ELEKTRİKLİYE NASIL DÖNÜŞTÜRÜYOR?

NUH ÇİMENTO, yeşil maden makinelerine dönüşüm projesi kapsamında dizel EKSKAVATÖRLERİNİ ELEKTRİKLİYE çevirdi. KARBON AYAK İZİNİ düşürmek amacıyla hayata geçirilen projede ekonomik ömrünü tamamlamış İŞ MAKİNELERİNİ elektrikle çalışacak şekilde dönüştürerek sahaya yeniden kazandırdıklarını ifade eden NUH ÇİMENTO GENEL MÜDÜRÜ HALİM TEKKEŞİN, “fabrikamızda dizel makine kullanımını 2030 yılına kadar sonlandırmayı hedefliyoruz” dedi.
Devamını Oku

Çiçekmersan Mermer’in yükü ”HYUNDAI”nin omuzlarında

Burdur’daki ocaklarından çıkardığı mermerleri, dünyanın farklı ülkelerine ihraç eden Çiçekmersan Mermer, iş makinesi tercihini HYUNDAI’den yana kullanıyor. Çiçekmersan Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Çiçek, “Hasel gibi güçlü bir kuruluşun, HYUNDAI distribütörlüğünü üstlenmesiyle birlikte markaya olan güvenimiz daha da arttı” dedi.
Total
0
Share