İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Hidromek iş makinesi sektörüyle 67. NordBau Fuarı’nda buluşuyor

İş makinesi sektörünün önemli buluşma noktalarından biri olan NordBau Fuarı, 7-11 Eylül tarihleri arasında 67’nci kez ziyaretçilerine kapılarını açıyor. Yenilikçi ürünleriyle NordBau Fuarı’nda bu yıl da yerini alan Hidromek, ürünlerini N241 numaralı stantta ziyaretçileriyle buluşturacak. Tüm ürünlerini stantta sergileyecek olan marka, HMK 150 WR lastikli ekskavatörü ise hem stant alanında hem de fuar girişinde sergileyecek.

İş makinesi sektörünün önemli buluşma noktalarından biri olan NordBau Fuarı, 7-11 Eylül tarihleri arasında kapılarını 67’nci kez ziyaretçilerine açıyor. Almanya’da bulunan Holstenhallen Neumünster etkinlik alanında organize edilen fuarda her yıl 13 ülkeden 800’ü aşkın katılımcı, 63 bin civarında ziyaretçi bir araya geliyor. Yenilikçi ürünleriyle NordBau Fuarı’nda bu yıl da yerini alan Hidromek, HMK 62 SS mini kazıcı yükleyici, HMK 102B Alpha kazıcı yükleyici, HMK 65 ZT midi paletli yükleyici, HMK 145 LC SR, HMK 230 NLC, HMK 310 NLC, HMK 390 NLC paletli ekskavatör, HMK 150 WR, HMK 210 W MH lastikli ekskavatör, HMK 130 CS toprak silindir, HMK 635 WL lastikli yükleyici ve HMK 600 MG motor greyder ürünlerini sergileyecek.

H4 Serisi: Hızlı, verimli ve üretken

Farklı ihtiyaçlara yönelik geniş bir yelpaze sunan H4 Serisi ekskavatörler, yüksek performansı ve seriliği ile öne çıkıyor. Geliştirilmiş hidrolik tasarımı ile hızlı, üretken ve verimli çalışarak üstün performans sunan H4 Serisi, az yakıtla daha fazla iş üretiyor. Tasarım sürecinde operatörün makineyi kolay, güvenli ve konforlu kullanması amaçlanan H4 Serisinde, geliştirilen elektronik sistem ile makine durum tespiti ve ilave donanımların entegrasyonu kolaylaşıyor. ROPS & FOPS standardına sahip H4 kabinleri maksimum güvenlik ve dayanıklılık sunmak üzere tasarlanıp, üretiliyor. İş güvenliğine özel önem verilerek tasarlanan H4 Serisi, sağ ve arka kameralarda kör noktayı en aza indirerek mükemmel görünürlük sağlarken LED farları ile gece görüş kapasitesini önemli ölçüde iyileştiriyor. Yeni seri makinelerde bulunan kırmızı renkli tutamaklar ve uyarı etiketleri de operatör güvenliğini üst seviyeye taşıyor.

HMK 65 ZT: Seri, güçlü, kompakt

Hidromek’in H4 Serisine ait yeni ürünü HMK 65 ZT midi paletli ekskavatör; güçlü motoru, dengeli yapısı, seriliği ve sıfır kuyruk özelliği sayesinde sağladığı eşsiz manevra kabiliyeti ile birçok alanda üstün performans sunuyor. HMK 65 ZT, sıfır kuyruk yapısı ve birçok ihtiyaca uygun ataşman kullanımı sayesinde özellikle dar alanlarda; inşaat, malzeme döşeme, orman, tarım, peyzaj işlerinde ve şehir içinde üstün kullanım kolaylığı sağlıyor.

Hidromek toprak silindirleri ile üstün sıkıştırma performansı

Hidromek toprak silindirleri, üstün sıkıştırma performansı ile zorlu işlerin üstesinden kolaylıkla geliyor. Çeşitli uygulamalarda maksimum kullanılabilirlik ile yüksek işlevsellik sunan Hidromek toprak silindirleri; kamu hizmetleri ve yol inşaat işlerinin yanı sıra endüstriyel, ticari ve büyük konut alanlarının şantiyesi gibi birçok uygulamada verimli ve yüksek performans ile çalışma imkanı veriyor.

HMK 635 WL ile yüksek performans

HMK 635 WL lastikli yükleyici; sağladığı yüksek performans, çok yönlü kullanım, operatör konforu ve güvenliği gibi özellikleri ile kullanıcı beklentilerini tam anlamıyla karşılıyor. HMK 635 WL sıklıkla kullanıldığı taş ocağı işletmelerinde, beton santrallerinde, endüstriyel uygulamalarda, kamu hizmetlerinde ve farklı ataşman kullanım imkanı ile birçok alanda üretken ve verimli çalışmayı beraberinde sunuyor. Zorlu çalışma sahalarında ağır hizmet tipi yükleyici HMK 635 WL, yüksek koparma gücü ve mükemmel kontrol kabiliyeti sunuyor.

Hidromek kazıcı yükleyiciler verimliliği artırıyor

Markanın modern üretim tesislerinde ileri teknoloji ve gelişmiş kaynak yöntemleri ile üretilen kazıcı yükleyicileri sağlam çelik konstrüksiyonu ile zorlu saha şartlarında maksimum performans, uzun ömür ve sorunsuz kullanım sunuyor. Hidromek kazıcı yükleyiciler, yakıt tasarrufu sağlayarak gösterdiği yüksek performans ile verimliliği artırıyor. Sahip oldukları geniş arka görüş açısı ve ergonomik çalışma ortamı ile en zorlu koşullarda dahi konforlu bir çalışma ortamı ve kolay kullanım imkanı tanıyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

MTG Tırnakları ile yüksek aşınma direnci ve yüksek performans

SONRAKİ HABER

İMSAD’ın aylık sektör raporunda inşaatta yavaşlama sinyali!

BENZER HABERLER
Total
0
Share