İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

HİDROMEK kazıcı yükleyici modelleri ve tarıma yönelik ataşmanlarla Growmach Fuarı’nda

HİDROMEK, yenilikçi kazıcı yükleyici modelleri ile 10 – 14 Ekim tarihleri arasında Antalya’da Growmach, Traktör, Tarım Makinaları ve Ekipmanları Fuarı’nda yerini alıyor.

Anfaş Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan Growmach Fuarı; Orta Doğu, Afrika, Balkanlar, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika gibi çok sayıda ülkeden tarım sektöründe uzman isimlerini; sektörün son teknolojileri ile yeni ürünlerini buluşturmayı amaçlıyor. HİDROMEK, fuarda yeni K4 Serisi’ne ait HMK 62 SS, HMK 62 TC ve HMK 102B Alpha kazıcı yükleyicilerini açık alandaki T103 numaralı stantta sergileyecek.

Tek makine, birçok ataşman, sınırsız iş

Çok sayıda farklı görevlere yönelik ataşmanla birlikte kullanılabilen HMK 62 TC, bu özelliği ile tarım sektörünün de aralarında bulunduğu farklı sektörler tarafından tercih ediliyor. HMK 62 TC’de bulunan ve HİDROMEK tarafından geliştirilen üç nokta bağlantı sistemiyle tarıma yönelik ataşmanlar rahatlıkla makineye takılabiliyor. Türkiye’de ilk kez sergilenecek olan HMK 62 TC, fuarda, kazıcı tarafında çapalama ataşmanıyla, yükleyici tarafında ise HİDROMEK tarafından geliştirilen odun parçalama ataşmanı ile yer alacak. Tarım alanında toprağın üzerine serilerek soğuk hava koşullarından korunmasını ve verimin artmasını sağlayan talaş, bu ataşman ile kolaylıkla elde edilmiş olacak. Fuarda makine ile birlikte, bıçaklı sap parçalama, burgu ve kanal açıcı ataşmanları da sergilenecek.

Farklı işlerde maksimum performans

K4 Serisi’ne ait HMK 102B Alpha kazıcı yükleyici, pek çok çalışma alanında olduğu gibi tarım alanında da işleri kolaylaştırıyor. Farklı ataşmanlar ile kullanılarak yüksek performans sunan HMK 102B Alpha, fuarda saman balyalarını yüklemek için kullanılan silaj balya ataşmanı ve dal kırma ataşmanı ile birlikte yer alacak.

HMK 62 SS Kanopi Kabin ile fuarda sergilenecek

Fuarda kanopi katlanabilir kabin özellikli modeli sergilenecek olan HMK 62 SS mini kazıcı yükleyici ise, alçak ve dar alanlarda rahat çalışma imkanı sunuyor. Türkiye’de ilk kez sergilenecek olan bu model, zemindeki malzemeleri temizleyebilen süpürge ataşmanı ile birlikte fuarda yerini alacak.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Sumitomo SH500LHD-7 MASS ile taş ve agrega üretiminde verimlilik artıyor

SONRAKİ HABER

Türkiye’de eylül ayına kadar toplam 10.910 iş makinesi satışı gerçekleşti

BENZER HABERLER
Devamını Oku

HİDROMEK, Komatek 2024’te ilgi odağı oldu

Avrasya’nın en büyük iş, inşaat, istif makineleri fuarı Komatek 2024 katılımcılarından HİDROMEK, fuarın en geniş standında, ürün gruplarının…
Total
0
Share