İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

HİDROMEK’in tasarım ödüllü yeni K4 Serisi performans, verimlilik, konforlu çalışma imkanı sunuyor

HİDROMEK’in dördüncü nesil yeni kazıcı yükleyici ailesi K4 Serisi, dayanıklı yapısı, sunduğu yenilikleri, üstün teknolojisi, kolay, güvenli kullanımları ve konforlu kabinleri ile hem arazide, hem şehir içi çalışmalarda yüksek performans sunuyor.

Zorlu coğrafi koşullara ve ağır çalışma şartlarına göre tasarlanan K4 Serisi, sağlam konstrüksiyonu, düşük devirlerde dahi maksimum koparma kuvveti sağlayan ve yüksek yağ debisine sahip verimli hidrolik sistemi ile üretkenliği artırıyor. Hafriyat, alt ve üst yapı, tarım, orman, peyzaj işlerinde ve endüstriyel alanlarda işleri kolaylaştıran K4 Serisi; tesviye küreği, forklift, kırıcı, burgu, tomruk, sarkaç kova, kar küreme, hurda ve kağıt toplama kovası, polip, riper gibi farklı ataşmanlar ile kullanımı sayesinde çok çeşitli alanlarda çalışma imkanı sağlıyor.

Sağlam çelik konstrüksiyon, üstün dayanıklılık

HİDROMEK’in modern üretim tesislerinde ileri teknoloji ve gelişmiş kaynak yöntemleri ile üretilen K4 Serisi kazıcı yükleyiciler, sağlam çelik konstrüksiyonu ile zorlu saha şartlarında maksimum performans, uzun ömür ve sorunsuz kullanım sunuyor. Ağır şartlara göre tasarlanan güçlü yükleyici ve kazıcı bom konstrüksiyonları, armı ve şasisi uzun yıllar dayanım sağlıyor.

Güç ve teknoloji bir arada

K4 Serisi’nin güçlü teknolojik altyapısı; üstün performans ve yakıt tasarrufu sağlarken, kolay kontrol ve konforlu çalışma imkanı da sunuyor. Konforlu kabinde yer alan koltuk üstü joystickler, operatörün yan açılar da dahil, hem kazıcı hem yükleyici pozisyonunda rahatlıkla çalışabilmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra, patenti HİDROMEK’e ait olan “Autotilt” özellikli koltuk, arkaya dönerken otomatik olarak direksiyonun yukarı kalkmasını sağlıyor, böylece kazıcı pozisyonuna rahatlıkla erişilebiliyor. Bunun yanı sıra “Kazıcı ve Yükleyici Dönüşüm Butonu” ile, ihtiyaç olan durumlarda operatör, koltuk yönünü değiştirmeye ihtiyaç duymadan kazıcı ya da yükleyici fonksiyonu kontrol edilebiliyor. Kabin içinde yükleyici ve kazıcı tarafında 2 farklı ekranın yer aldığı K4 Serisinde, ayrıca, patinaj riski olan zorlu zeminlerde üstün çekiş kuvveti sağlayan LSD Sistemi, Sarsıntısız Yürüyüş Sistemi, Yüke Duyarlı Hidrolik Pompa, TIPSHIFT gibi donanımlar da yer alıyor.

Sınıfının en geniş hacimli kabini

Sınıfının en geniş hacimli kabinine sahip olan K4 Serisi, ROPS ve FOPS özelliği, LED aydınlatmalar, aşırı yük ikaz sistemi, mekanik, havalı ve ısıtmalı koltuğu, geliştirilmiş iklimlendirme ve klima sisteminin de aralarında bulunduğu donanımlarla güvenli ve konforlu bir çalışma ortamı sunuyor.

Kolay bakım ve servis imkanı

Hidrolik ve motor ekipmanlarına hızlı erişim gözetilerek tasarlanan K4 Serisi’nde, bakım, zemin seviyesinden kolayca erişilerek yapılabiliyor. Böylece servis süresi kısalırken, makinenin işte kalma süresi de artıyor. Açılabilir ve rahat temizlenebilir radyatör bloğu, açılabilir kaput ve sağ – sol kapaklar ile hidrolik ve motor ekipmanlarına hızlı ve güvenli erişim sağlanıyor. Radyatörün temizliğinin kolay yapılması, motor performansı ve sağlığını her zaman yüksek seviyede tutuyor.

Yeni K4 serisi 4 uluslararası tasarım ödülü kazandı

HİDROMEK’in kullanıcı odaklı yeni K4 Serisi kazıcı yükleyici, daha şimdiden Red Dot, IF Design, German Design ve Good Design olmak üzere 4 adet uluslararası tasarım ödülünün sahibi oldu. Bunun yanı sıra, K4 Serisi, IF Design, Red Dot ve German Design tasarım ödüllerini kazanan dünyanın ilk kez kazıcı yükleyicisi olma unvanını da elde etti.

%20 Daha Hızlı

Geliştirilen yükleyici silindiri tasarımı sayesinde hareketleri hızlanan K4 Serisi kazıcı yükleyiciler, yükleme ve boşaltma operasyonları sırasında az zamanda çok iş yapıyor.

%3 Daha verimli

Silindir tasarımında yapılan iyileştirmeler sonucunda K4 Serisi kazıcı yükleyiciler, daha az yakıt ile daha fazla iş üretiyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Wirtgen Ankara’dan “Yol Geri Dönüşüm Teknolojileri Semineri”

SONRAKİ HABER

Euro Bölgesi'nde inşaat üretimi düştü

BENZER HABERLER
Total
0
Share