İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Kleemann’ın en güncel modelleri Wirtgen Ankara ile Türkiye pazarında yerini alıyor

100 yılı aşkın bir süredir doğal taş ve geri dönüşüm endüstrisindeki profesyonel kullanıcılar için yenilikçi makineler ve sistemler geliştirmekte ve inşa eden Kleemann GmbH, mobil kırıcı ve elek tesisleriyle yüksek performansı yenilikçi özellikleriyle birlikte sunuyor. Türkiye pazarında Wirtgen Ankara tarafından temsil edilen marka, Türk müşterilerin de ihtiyaçlarına en iyi yanıtı vermeyi amaçlıyor.

Köklü bir geçmişe sahip olan kırma ve elek tesisi üreticilerinden biri olarak Kleemann, 1950’li yılların ortasından itibaren, sabit kırma ve elek tesislerinin yapımına daha çok odaklanılarak, 1980’li yılların ortasında lider mobil konkasör tesis üreticilerinden biri haline geldi. Mobil konkasör, kırma ve elek tesisleri, basit kullanımları ve iyi düşünülmüş makine konsepti ile göze çarpan ürünler, küçükten büyüğe tüm parça boyutlarında, üretimde yüksek ve en iyi performansı sağlamak için üretiliyor.

Wirtgen Ankara güvencesiyle farklı sektörlere hizmet veriliyor

Türkiye’de Kleemann ürünlerinin satışında tek yetkili olarak sektörün ihtiyaçlarına yönelik faaliyetlerini sürdüren Wirtgen Ankara, pazara sunduğu mobil kırıcı ve elek modelleriyle inşaat-taahhüt sektöründe asfalt ve beton agregası üretimi; yol yapımında temel ve alt temel malzemesi üretimi; hafriyat işleri, geri dönüşüm ve kentsel dönüşüm uygulamaları; madencilikte cevher üretimi ve demir cevherinin geri kazanımı alanlarında hizmet veriyor.

MOBICAT Mobil Çeneli Kırıcılar

MOBICAT serisinin kırma tesisleri neredeyse tüm doğal taşların ön kırma ve geri dönüşüm uygulamalarında kullanılabiliyor. MOBICAT kırma tesislerinin performansı yalnızca çeneli kırıcı ile değil, tüm bileşenlerin optimum şekilde birlikte çalışmasıyla belirleniyor. Bu sırada maliyet ve çevre bilinci, tesis verimliliği, oluşturulan son ürünün çok yönlülüğü ve kalitesi de odaklanılan noktalar arasında bulunuyor. Dizel direkt ve dizel elektrikli güç sistemine sahip olan MOBICAT Çeneli Kırıcılar; 650 ton/saate kadar besleme kapasitesiyle doğal taş ve geri dönüşüm alanlarında aktif olarak kullanılabiliyor.

MOBIREX Mobil Darbeli Kırıcılar

MOBIREX mobil darbeli kırıcılar yumuşak ile orta sertlikte doğal taşlarda ve geri dönüşümde kullanılabiliyor. Bu süreçte yüksek performansını koruyan tesisler, maliyet ve çevre bilincini verimlilikle birleştiriyor. MOBIREX tesislerle taşları o kadar verimli bir şekilde küçültür ki tane şekli, tane boyut dağılımı ve temizliği açısından, beton ve asfalt agregalarına ilişkin yüksek norm taleplerini kolaylıkla karşılayabilir. Dizel direkt ve dizel elektrikli güç sistemine sahip olan MOBIREX Mobil Darbeli Kırıcılar, 600 ton/saate kadar besleme kapasitesiyle doğal taş ve geri dönüşüm alanlarında aktif olarak kullanılabiliyor.

MOBICONE Mobil Konik Kırıcılar

MOBICONE mobil konik kırıcılar, orta sert ve sert-aşındırıcı doğal taşlarda ve madencilik uygulamalarına yönelik ham madde işlemede kullanılır. Konik kırıcılar 2. ve 3. kırma kademelerinde en iyi nihai tane ebatlarını sunar ve özellikle de ön kırıcılar ve elek tesisleri ile birleştirmeye son derece uygun oluyor. Dizel direkt ve dizel elektrikli güç sistemine sahip olan MOBICONE Mobil Konik Kırıcılar, 240 mm’ye kadar maksimum besleme boyutu ve 470 ton/saate kadar besleme kapasitesiyle doğal taş alanında kullanılabiliyor.

MOBISCREEN Mobil Elek Tesisleri

MOBISCREEN mobil elek tesisleri neredeyse tüm doğal taşların elenmesinde ve geri dönüşüm uygulamalarında kullanılabilir. Sınıflandırma ve kaba parça (scalper/ayrıştırma) elekleri, hidrolik tahrik sistemiyle birlikte, iki veya üç katlı elek versiyonlarıyla mevcuttur. MOBISCREEN tesisleri çok yönlü kullanım alanına sahiptir. Farklı nihai tane boyutlarında ve çeşitli malzemelerin işlenmesi için çok sayıda uygun elek yüzeyi ile sunuluyor. Sınıflandırma elekleri, kaba parça elekleri (Scalper) çeşitleri olan MOBISCREEN mobil elek tesislerinde, dizel hidrolik güç sistemi, kullanılırken 500 ton/saate kadar besleme kapasitesiyle doğal taş ve geri dönüşüm alanlarında hizmet verebiliyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

2024 yılında da inşaat faaliyetlerindeki yavaşlama devam ediyor

SONRAKİ HABER

Riwal-Boels anlaşması tamamlanıyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share