İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Limak deprem bölgesine desteğini sunuyor


Kahramanmaraş merkezli yaşanan deprem felaketinin ardından çok sayıda firma, bölgeye yardım etmeye başladı. Bu kapsamda Limak Şirketler Grubu, başta AFAD olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla koordinasyon içinde hareket ettiğini ve bölgeye çok sayıda iş makinesi, vinç ve uzman personel gönderdiğini duyurdu.

Sosyal medya kanallarından yazılı açıklamalarda bulunan Limak Şirketler Grubu: ”Başta AFAD olmak üzere tüm kamu kurumları ile tam koordinasyon halinde İskenderun ve Hatay başta olmak üzere depremden etkilenen bölgelerde arama ve kurtarma çalışmalarına destek olmak amacıyla ekskavatör, iş makineleri, vinçler ve uzman kurtarma ve dağcı ekibimizle yola çıktık. Ayrıca ihtiyaç duyulan bölgelere konteyner sevkiyatına başlarken, depremden etkilenen bölge halkının barınma ihtiyacını karşılamak amacıyla şantiyelerimizde misafir ediyoruz. Ülkemizin yaşadığı bu büyük felaket ile mücadelede Limak ailesi olarak tüm çalışanlarımızla birlikte seferber olduk. Tüm çalışanlarımıza Kızılay Kan Merkezlerinde kan bağışı çağrısında bulunuyoruz.”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Deprem bölgesine lojistik destek sürüyor

SONRAKİ HABER

Mecalac Türkiye, iş makinesi ve ekipmanlarını deprem bölgesine sevk ediyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share