İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

MAMİKLER İNŞAAT’IN ÇÖZÜM ORTAĞI/ HİDROMEK 230 LC PALETLİ EKSKAVATÖR

Kocaeli’de birçok özel konut projesini hayata geçiren Mamikler İnşaat çalışmalarında HİDROMEK’i tercih ediyor. Firma yakından zamanda HİDROMEK’e ait HMK 230 LC paletli ekskavatörü teslim alarak projelerinde kullanmaya başladı. Firmanın Kurucu Ortağı Haluk Memik, HİDROMEK’in DÜŞÜK YAKIT PERFORMANSI, PARÇA BULUNURLUĞU ve YÜKSEK PERFORMANSINDAN dolayı HİDROMEK’i tercih ettiklerini ifade etti.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

1250 TON KALDIRMA KAPASİTELİ ZOOMLION ZCC12500 PALETLİ VİNÇ TÜRKİYE'DE

SONRAKİ HABER

METRO İSTASYONUNDAKİ ELEKTROMEKANİK İŞLER “TORO MAKİNA” İLE HIZLANDI

BENZER HABERLER
Devamını Oku

NUH ÇİMENTO, İŞ MAKİNELERİNİ ELEKTRİKLİYE NASIL DÖNÜŞTÜRÜYOR?

NUH ÇİMENTO, yeşil maden makinelerine dönüşüm projesi kapsamında dizel EKSKAVATÖRLERİNİ ELEKTRİKLİYE çevirdi. KARBON AYAK İZİNİ düşürmek amacıyla hayata geçirilen projede ekonomik ömrünü tamamlamış İŞ MAKİNELERİNİ elektrikle çalışacak şekilde dönüştürerek sahaya yeniden kazandırdıklarını ifade eden NUH ÇİMENTO GENEL MÜDÜRÜ HALİM TEKKEŞİN, “fabrikamızda dizel makine kullanımını 2030 yılına kadar sonlandırmayı hedefliyoruz” dedi.
Devamını Oku

Çiçekmersan Mermer’in yükü ”HYUNDAI”nin omuzlarında

Burdur’daki ocaklarından çıkardığı mermerleri, dünyanın farklı ülkelerine ihraç eden Çiçekmersan Mermer, iş makinesi tercihini HYUNDAI’den yana kullanıyor. Çiçekmersan Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Çiçek, “Hasel gibi güçlü bir kuruluşun, HYUNDAI distribütörlüğünü üstlenmesiyle birlikte markaya olan güvenimiz daha da arttı” dedi.
Total
0
Share